1. 1.
    Gerçek anlamda değişik olan durum. Bir kere gelmişsin şu dünyaya. Evet.
    4 -15 ... oytunkaran
  2. 2.
    Biz ona sadakat diyoruz. Sadakatsiz geçen bir ömür mutsuz ve huzursuz olmaya mahkumdur. Sadakat hayatın anlamıdır.
    25 -3 ... kale3112
  3. 3.
    Kesinlikle dogru önerme, aynı yanlışa kadınlar da düşüyor. Koca ömrü tek adamla geçirmek. Bence saçma.
    işte bu yuzden, açık evlilikler en guzelidir. Cuckold da ayrıca bir tatlıdır.
    2 -10 ... creme de la creme
  4. 4.
    Hak eden kadınla olur.
    1 -1 ... fischerin piyonu
  5. 5.
    hergün aynı tastan aynı çorba içilmez.
    3 -5 ... yazar cizer34
  6. 6.
    doğru insan olduğu düşünülürse elbette mümkün olabilecek bi durum fakat sadakatin hayatın anlamı olduğuna dair herkes hemfikir mi? çoğunlukla zamana, mekana, kişilere göre değişen bi kavramı genelleyerek insanları sadakatsizlikle nitelendirmek kimsenin haddine değil çünkü.

(bkz: koca ömrü tek kadınla geçirmek/#43847999)
    ... miyophanim
  7. 7.
    Zordur. Beceremiyorum.
    ... mavrothalassa
  8. 8.
    insanlarda çok eşlilik yada tek eşlilik yok.
    Herkes istediğini yapsın.
    Bokunu çıkarmayın yeter ki diyeceğim ama gel gör ki kanalizasyonda yaşıyoruz!!
    1 ... endless pain
  9. 9.
    Abi ben gerçekten sizin seks anlayışınızı çözemiyorum.

Bir insan severek evlendiği eşinden neden bıkar cinsel anlamda bıkmak akıllı adam işi değil bence.

Şimdi nefis her insanda var canın çıtır çekebilir el değmemiş isteyebilir ama bunun sonu yok ki hadi bi sefer tadını aldın sonra ne olacak ölene kadar nasıl dayanacaksın bence bu işleri başlamadan bitirin. Kaçak et olayından bahsediyorum.
    3 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  10. 10.
    Olum islam 4 e kadar izin vermiş belli şartlar altında,helal ve yasal Allah katında.
    1 -2 ... kalahari 1