bugün

özellikle kürt vatandaşlarımızın ısrarla yaptığıdır. amaçları kargaşa çıkarmak, çözüm sürecine balta vurmaktır. hayır canın çok yanıyorsa soyun al silahını katıl savaşa, kamu malına niçin zarar veriyorsun. maaş çekeceğin atm nin ne suçu var, binip işe gideceğin toplu taşıma araçlarının suçu ne onlara niçin zarar veriyorsun.
vandalizmdir. gereksiz.
ışid le savaşmaktan korkan itlerin türkiye bize birşey yapmaz düşüncesiyle ortalığı savaş alanına çevirip kaos yaratma düşüncesidir.

sizi engelleyen yok gidin yiyorsa savaşın. türkiyeden ne istiyorsunuz.
katıksız bir orospu çocukluğu örneğidir. lan kanszı piç vergimle alınan mala ne diye zarar veriyorsun adamsan al silahını git savaş ama büzüğün yemez di mi?.
duygularımıza tercüman olan spikerin dediği gibi yol paranız bizden ittirin gidin.

http://videonuz.ensonhabe...anli-yayinda-kobani-resti
Çok sağlam orospu çocukluğudur.
Kobane yi cok dusunen gider orda ortaligi atese verir. Bu fandalizim neyin nesi?
terörist'liktir. aksini iddaa eden ...
halen anlamakta güçlük çekenlere küçük bir hatırlatma. "burjuva devleti oluşturan en işlevsel sömürü araçları(bankalar, polisler, belediye binaları)" tespiti karşısında soğukkanlılığımızı koruyarak bekleyelim ve düşünelim, ben de bankaları sevmiyorum ama kredi aldım zor da olsa ödüyorum, yansın yıkılsın amk. bankaları diyemem. evime arabama hırsız girince polise koşuyorum, kendi adaletimi kanunumu ben sağlamıyorum. belediye binaları yansın yıkılsın diyemiyorum, benim yolumu kaldırımımı parkımı yapıyor. netice itibari ile fazla söze gerek yok, parası bizden doluşun kamyona, trene, otobüse, uçağa, kobani'ye koşun yardım etmeye, savaşmaya.
ışide karşı tezkereye hayır deyip, sonrada o faşist dediği türk askerinden yardım isteyecek kadar orospu çocuğu bir oluşumdan beklenen şeydir.
orospu eniği olmanın fonksiyonel durumudur.
Lan bir de çıkıp kobanide katliam var hala kamu malı diyonuz gibi laflar ediyolar ya.
Çözüm süreci adı altında görmüş oldukları tavizlere, yıllardır düşmanlık ettiği Türk ordusunun, kendileri ile birlikte savaşmasını da eklemek isteyenlerin, bu taleplerine karşılık bulamayınca dünyanın en tuhaf durumuymuş gibi tepkiler verip etrafı yakıp yıkmasıdır.
kürtlerden beklenen şaşılmamış hareket. zaten her Allah'ın günü bir olayı bahane edip polise saldırmak, kaldırım taşlarını sökmek, esnafın ve devlet dairelerinin camlarını indirmek kanlarında var. gizliden kısırlaştırılsalar da kökten kurtulsak atık bu parazitlerden.