1. 1.
  ''allah belani versin öküz adam'' denmesi sinirlerimizi bi nebze olsun yatistirabilir.
  3 -1 ... delikanlımühendis
 2. 2.
  haberi okuduktan sonra en çok sayı atma rekorunun sahibi olduğunu düşündüğüm adam, fakat yanılmışım rekorun sahibi wilt chamberlain 100 sayı atmış--akıl almıyor ben hayatımda 81 sayı atmamış olabilirim...
  2 ... yıllaryılı
 3. 3.
  (bkz: yok artik kobe bryant)
  3 ... devedikeni
 4. 4.
  wilt chamberlain in 100 sayı atmasından daha da zor olan durumdur . chamberlain 2.13 boyundaydı ve ligin en uzunuydu . ondan sonra boylar 2.04 ve kısalarak gidiyordu .
  3 ... kabolka
 5. 5.
  teknoloji misali basketbolun da geliştiği ve sayı atmanın her geçen sezon daha da zorlaştığı durumda, wilt chamberlain gibi bir uzunun attığı 100 sayıdan çok daha değerli olan, maçın sonlarında kobe byrant in 80 geçmesi için rakip takım dahil herkesin el verdiği ve başarıya ulaşılan, kobe nin kalitesini gösterdiği hadise.
  2 ... devedikeni
 6. 6.
  81 sayı inanılmazdır tamam ama şu da unutulmamalıdır:toronto savunması o maç adeta falloş olmuştu.
  -1 ... ranger65
 7. 7.
  ilk duyulduğunda taşak geçilme ihtimaline karşın hemen internetten veya tvden kontrol edildikten sonra vay .mına koyum diye tepkinin koyulduğu,bu nba'deki elemançolar niye normal insanlar gibi davranmıyo dedirten olay.
  1 ... isibilenisegitmeyen
 8. 8.
  ibrahim uzulmezin olasi yapacagi bir hattrickle es degerdedir.
  6 ... salca
 9. 9.
  kaan kural ın konuyla ilgili çok hoş bir yazısı vardır. kobe nin 81 attığı maçtan sonra nba de hiç bir şeyin eskisi gibi olamayacağını söyler. kobe standartları öyle bir yükseltmiştir ki, herhangi bir maçta 40 atılması artık kulağa sıradan geliyor der.
  1 ... profesor bonbon
 10. 10.
  yok artık lebron james in bizlere gerçekçi olmadıgını ve bu sözün değişmesi gerektiğini gösteren olay
  1 ... city walk