1. 1.
  geçen gün kahvede ışid sempatizanı biriyle pyd sempatizanı birinin konuşması.

  arkamızda amerika var dedi pyd sempatizanı olan. ışid sempatizanı kalktı, bizim arkamızda hem mit, cia, hem de mossad var sikertürüz diye devamla konuştu. pyd'li olan öttü gene: "la oğlüm oralar hop bozom toprahlar biz amorokonon osko mottofoğuyuğz" gibi bir şey dedi. arkamızda allah, ağzımızda bonzai var; uçar modda dağıtırız lağn sizi diye devamla ışid li olan sözünü kesti diğerinin.

  o arada bir haber geçti kahvedeki cnnturk ekranlarından: "sayın seyirciler, aldığımız haberlere göre ışid kobani'den tamamen çekilmiş, şehri pyd güçleri ele geçirmiştir".

  ohhh diye zıpladı pyd piçi. "kobani'de ışidi siktiler mi, siktiler". göt gibi oturup kaldı ışidli olan. duyduğumuza göre allah'a olan inancını yitirmiş, zerdüşt mü ne olmuş salak.
  1 ... baris gucu
 2. 2.
  vallahi, isid e giren cikan umrumda degil de, biji serok obama diye cigirtkanlik yapan kurtler hala aklimda. emperyal cukunu yalayip zafer kazanmak emin ol guclu bir yenilgiden daha berbattir.
  ... poetolski
 3. 3.
  ya bu kurtler hic akillanmiyor ya. cidden mahallenin dayak yiyip yiyip hala orda birda konusan kilkuyruk aptal cocugu gibiler. amerika ve ingiltere haba saldirisi duzenlemeseydi adamlar araba tekerine sarip yakacakti bunlari amk. ki yaptilar da. karayilan cikip agladi. bu yaptiginiz insanlik sucu uhuhuhuh yapmayin dedi. hala nasil boyle konusuyolar anpamiyorum. bari susun da bisiy var sanalim.
  3 ... magna carta