bugün

bu sözlükte yaklaşık 4 yıl boyunca yazarlık yaptım. yaklaşık 4 yılımı bu sözlükte heba ettim. fakat bir yandan çok iyi arkadaşlıklar da kurdum. yeri geldi hasımlarım da oldu. her birine seviyeli bir şekilde yaklaşarak üslubumu korudum. aralarından hiçbirine en ufak aşağılayıcı bir sözüm olmadı. buraya gelmeden önce ekşi sözlüğe üye olmuştum. yazarlıkların geç onaylandığını bildiğim için uludağ sözlükte beklemek istedim. ama ne beklemek..

1.5 yıl boyunca ekşi sözlükteki yazarlığımın onaylanması için bekledim. olmayacağını anladığımda ise saldım beklemeyi. uludağ sözlüğe ağırlık verdim. sözlükte bir tanıdığım tarafından sözlük hesabımın bulunacağını korkusuyla kimliğimi değiştirmek istedim. şimdi olduğum kişi değildim. okuduğum okulu, yaşadığım şehri, ismimi cismimi, tipimi, simamı değiştirerek sözlük kalabalığının içine daldım. kısa bir tabirle, fake bir kimliğe büründüm. sözlükteki dostlarıma kendimi fake kimliğimle tanıttım. onlara karşı samimi davrandım. çok iyi bildikleri bir dost olmaya çalışıyordum, fakat bana verdikleri hiçbir bilgiyi aleyhine karşı kullanmadım. sırları sırrım, dostlukları dostluğum oldu.

farklı bir kişinin fotoğrafını kullandım, fakat bu fotoğrafları sözlük ortamında pelesenk etmedim. sık sık sapıkçasına paylaşmıyordum. ne de olsa derdim vakit geçirmekti, karı kız tavlamak değildi, hiçbir bayan yazara karşı meriçlik etmedim, yeri geldi bayan yazar arkadaşlarım da oldu. onlara karşı en efendi halimle takındım.

lafı pek fazla uzatmayı seven biri değilimdir, özet geçeceğim; yazarlık yaptığım bu 4 yıl içinde öncelikle kendimi farklı bir kişi olarak tanıttığım yazar arkadaşlarımdan tekrar tekrar çok özür diliyor ve haklarını helal etmelerini istiyorum, hasımlarıma da aynı şekilde, hayatlarında başarılar diliyorum. yolun sonu görünüyor benim için, buraya son kez geldiğimi yeni nickaltımla belirtmiştim. bana ulaşmak isteyenler dm'den telefon numaramı isteyebilirler. sağlıcakla.
nickini ve profil fotoğraflarını sevdiğim bir yazardı kendisi. Silik olmuş, üzmüştür.
Silik olmuş, Ara ara atışsak da buna cidden üzüldüm. Ne oldu ki?
bana feeder demiş olan yazar.

benim muhteşem oyun oynama stilimi anlayamamış olduğunu düşünüyorum. sen bana önce kümeni söyle kümeni !!!!!

neyse.
tatlı bir yazar. koala kadar değil.
(#39979811)

farklı bir yazma tarzı hoşuma gitti.
Her profil fotoğrafını gördüğümde hay senin tipini diyerek güldüğüm yazar. Hafif troll kafası var gibi ama hoş tarafından. Devam etsin.
Sen iyi bir yazarsın.
kendi nick6ni uplayan yazar demeyecegim. benim gibi bir yazar.

haydi kavga cikartin burada da.
Sevimli bir yazardır.
bi söz vardir bizim koyde: agla.

hihihihi kalp.
gonlu olsun diye kandirmistim. ehuehue. simdi agla otur.
en sevdiyim yazar. imam nikahli kocam.

erkek gibi duruyor inş erkek.
bayilirim imam nikahına!
hâlâ izdivacını gerçekleştirmemiş yazar. sefkiler.
iyi yazardır severim kendisini. Bazı fikirlerine katılmıyorum saygı duyuyorum fakat bazı fikirleriylede kafalarımız uyuşuyor. Uzun lafın kısası iyidir iyi.
kuduz aşınızı olup da uğramanız gereken nickaltı. mazallah ısırıp bulaştırır falan.

ne ekersen onu biçersin koçum .
Doğum günün kutlu olsun o zaman. Herşey gönlünce olur umarım.
Hayır üstteki entryi okuyunca saate bakmadım. Yemezler.
ilk entry ile felsefeye ilgili olduğunu düşündüren 11. Nesil yazarımız.
(bkz: #38230394) Türkçede iki nokta diye bir şey yoktur. Entryilerinde herkese akıl verip sataşmadan önce kendi densizliklerine/ cahilliğine bakman sanki daha faydalı olur.

Ona buna sataşmayı bir halt zanneden yazar(mış).
Sürekli kendi başlığını uplaması rahatsız edici olan yazar. Sebebini anlayamadım. Bin eksi de gelse anlamamaya devam edeceğim.
bırakın küçük enişteyi yazarı

(bkz: tosun paşa)
at kafaları özel mesaj icat edildi oradan konuşsanıza.
(bkz: at kafası fakat ne fayda)
Kendi başlığını anlamsızca, durmadan uplayan yazar. Sevemedim.