1. 1.
  Şehirden yaklaşık 45km uzakta, kurtköy dağlarındaki bir okuldur. Hatta içinde camdan piramit bulunduran başka bir okul bulunmaması muhtemeldir, zaten bulunması da pek normal değil...*
  1 ... creamy
 2. 2.
  öğrencilerinin pek çoğu ilkokulu bitirip OKS sınavı stresi yaşamadan geçmiş oldukları için değerini bilemedikleri bir lisedir. Her koç ilkokulunu bitiren insan söz konusu okulun orta yerindeki camdan piramitte bir mezuniyet partisine katılır. her seferinde de mezuniyet başka bir yerde yapılmadığı için isyan ederler. lisenin hocaları son derece saygın kişiler olmakla birlikte, her biri orjinal ve eşsiz kişiliklere bürünmüşlerdir. okulunu içindeki kız tapakası kesinlikle pek çok okuldan daha az tikidir. buna ramen burdaki tikiler has tikilerdir. her okul çıkışında bu lisenin zavallı öğrencilerinin servis kullanan kesimi bir ilkokul servis konvoyunu beklemek zorunda kalırlar ki bu son derece sıkıcı bir işdir. Okulun çok sevenleri de nefret edenleri de bulunmaktadır. istanbulun normal bir yerlerinde yaşayan her öğrenci günde 3 saatini okula gitmeye çalışarak geçirir.
  1 ... dnzznd_tmbl
 3. 3.
  gün geçtikçe kalitesi düşen okuldur, lisedir. ilkokuldan gelen, dogru düzgün egitim almamış çocukların liseye elini kolunu sallaya sallaya geçmesi, üstüne üstlük kendine müdür denmeye 1000 şahit isteyen bi kadının okulun başında olması, alcatraz mıdır nedir ya burası? he okuldaki ogrenciler nasıldır, birçok okulunkinden kalitelidir. kasıntılar tikiler yok mudur, vardır ama olacak o kadar. genel olarak okul yaşanılması imkansız bir yerdir, şehirden 50 km uzakta oldugu için kırılması da imkansızdır. ama yaşanan arkadaşlıklar unutulmaz, unutulamaz.. içimi döktüm rahatladım be.

  bu arada egitime de deginelim birazcık ucundan: ingilizce egitimi tartışmasız türkiyenin en iyilerindendir. çogu lisede olmayan ib programıyla, ögrencilerini yurtdışına çok rahat gönderebilmektedir. dersinizki çocugum gitsin şööle güzel arkadaşlıklar kursun, piramitte eglensin, 2 dil ögrensin yurtdışında okusun sonrada adam olsun çıksın, fakat kendini biraz hırpalayan katı kuralları olan hocalarla, müdürlerle boguşsun her sabah 6.30 ta kalksın, buyrun kurtköye derim..
  3 ... derint