1. 1.
  koç kadını cesur, enerjik, tatlı vecazibeli hemde özel bir çekiciliğe sahiptir. hem özel yaşamında hemde iş yaşamında ihtiraslıdır, bu özelliği sayesinde hangi sektörde çalışırsa çalışsın yükselmeyi hedeflemiştir. tüm koç kadınları çalışma hayatlarında başarılı olmayı istediğinden sadece para kazanmak yada oyalanmak için çalışmaz, işinde yükselmelidir. mutlaka amacına da ulaşır. çalışma hayatının içinde mevki sahibi kadınlara dikkat edildiğinde koç kadını olduğunu anlamak zor değildir.

  yalnız sadece iş yaşamındaki başarısı değildir onun özelliği aynı zamanda çok zeki hemde çok neşelidir, eğlenmeyi bilir, hoş esprileri ile kendisi eğlendiği gibi çevresindekileri de eğlendirmeyi bilir. dostları ve arkadaşlarına çok önem verir, her sorunlarıyla ilgilenir, çok da cömerttir.

  çok merhametlidir koç kadını, çevresinde zor durumda olanları görmeye dayanamaz ve yardım edebilmek için elinden geleni yapar. giyim kuşama düşkündür, modayı da takip eder. çevresinde hayranlık uyandırmaya bayılır, flört etmek hoşuna gider yalnız son derece sadıktır. eğer onu etkileyen bir erkek varsa sadakat konusunda emin olmalıdır.
  8 -2 ... alternatife rakip
 2. 2.
  (bkz: koç burcu kadını)
  2 ... mhmtnsyz
 3. 3.
  (bkz: koç burcu kadını)
  (bkz: aramaya inanmak)
  3 ... hanna
 4. 4.
  koyun olur.
  1 ... ebegume cici
 5. 5.
  koçtan koyuna uzun bir yolculuk bu kadınlar ..
  1 ... despot
 6. 5.
  öncelikle gerçekten duygusal, aşırı araştırıcı ve inatçı, herkese yardım etmek ister, düşüncelidir, lider özellikli, evet özel bi çekiciliği de var deniyor, bi işi yapması gerekiyorsa onda tembellik edebilir, kendine çok önem gösterir...böyle gider..
  1 -1 ... adbulamadim
 7. 6.
  Korumacı kollamacı, şefkat sahibi insanlardır, vicdan duyguları fazlasıyla gelişmiştir. Peki neden herkesi yönetmeye çalışırlar, neden herşeyin doğrusunu kendileri bilirler, bir fırsat versinler ki karşısındaki insanda hata yapsın, düşşün kalkmayı da öğrensin, hep sizin korumanızla kollamanızla nereye kadar gider , Bu durum eziyet haline gelir, bu durum en çok da kendilerini üzer. Sıksık neden beni aramıyorsun, neden beni unuttun diye duyabilirsiniz, neden olabilir acaba, sakince dinlemeyi öğrenemedikleri için olabilir. Çok iyiler, melek gibiler, sadece biraz sakin olsunlar, inanın daha çok sevileceksiniz.
  3 -1 ... maiiigokyuzu
 8. 7.
  Zor kadin tanimlamasinin bas aktorudur koc kadini.kiskanctir kiskanilmayi sevmez kisitlar kisitlamaya gelemez.ama eger asiksa tam korkutuk asiktir veya zevmiyorsa da agzinla kus tut asla yaranamazsin.
  Birde bu hatunlara asla kazik atmayın.yanlislikla aldatmaya falan hic kalmayın.kindar demek dogru değildir ama intikam alirlar yoksa ici rahat etmez mutlu olamaz.vicdanli insanlardir aslinda ici burkulsa da yaptiklari yuzunden o intikami alir.
  Bu hatunlari kisitlamayin zorlamayin tatli dille yaklasin dunyanin en mutlu erkegi olursunuz.
  4 ... silvey
 9. 8.
  diğer 11 burcun kadınından farksızdır.

  kısıtlanmayı seven, intikam almadan rahat eden kadın mı olur amına koyim ?
  2 -3 ... neden hagi
 10. 9.
  Koç kadını bir vazgeçilmezliktir kim yeter aman illallah desede o bir ekoldur. Eğer sizi dünyasına aldiysa dünyanın en şanslı ınsanlarindansinizdir yok eğer almadiysa kendinizi yirtmayin o istemez ise asla olmaz asla ve asla onu kazanmak diye birşey yoktur o sadece ister.
  1 -1 ... sana diyorum