1. 1.
  Bayiilere, çeşitli yan kuruluşlara, ortaklara portal kullanım, hizmet bedeli vs başlıklar altında kesilen faturalardır.

  Tüm iş sektörlerinde ortaklarıyla her yıl yeni sözmeşler düzenleyen koç, bu türde içeriği açıklanmayan kesinti haklarını saklı tuttuğundan itiraz hakkınızda bulunmuyor.

  Üstelik bu rakamlar 12-15 bin gibi büyük rakamlarda olabiliyor.

  Bizim patron fb maçlarını takip eder oldu. Fener her gol yediğinde e-fatura ekranını açıyor aq. Kırk yıllık iş adamına fenerin 11'ini ezberletti ali koç, çok büyük adam lan.
  1 -1 ... tekkontak
 2. 2.
  holdingler, şirketlere koydukları "salma" lar ile ayakta dururlar. önce holding'in bir yılda ne kadar paraya ihtiyacı olduğu hesaplanır. sonra her bağlı şirkete, gücüne göre fatura kesilir.

  faturada ne yazıldığı hiç önemli değildir. önemli olan şirketin kesilen faturayı gecikmeden ödeyebilmesidir.

  holding şirketin parası olup olmadığına bakmaz, sadece parayı ister. bu nedenle de şirket, gerekiyorsa bankadan kredi alma pahasına, holding faturasını öder.
  1 ... monk of monkmountain
 3. 3.
  fenerbahçe ekonomik yönden ayağa kalkacak diye götünde karıncalanma yaşayan fenerbahçe düşmanlarının yeni iftirası. hayatınız fenerbahçe'ye iftira atmakla geçti. bu zamanı ananıza babanıza ayırsaydınız böyle kendilerini satmak zorunda kalmazlardı belki.

  türkiye'nin en büyük holdingisin. kafana göre fatura keseceksin. sonra gelip bunu sidikli uludağ sözlük yazarı paylaşacak.

  5 yıldır bu gruba bağlı çalışıyorum. böyle bir şey ne gördüm ne duydum. götünüzden uydurup insanlara iftira atmayın. karıncalanmanın geçmesi için bol bol kaşıyın. yetmiyorsa kendini satan ananız babanız devreye girsin.
  -1 ... metro