1. 16777215.
  Allah Koç burcu ile hiç kimseyi haşır neşir etmesin. Kötü kötü kötü.
  Mutsuz olanlara bir bak %90 ı Koç.
  4 -5 ... ozan oyunbozan
 2. 0.
  Size simdi bir toslarim akliniz gider.
  6 -1 ... karton toplayan cocuk
 3. 1.
  Astrolojinin a sından haberi olmayan bir kişi beyanı. Ayrıca kaderiyecilik bu beyan. Burçlar evler ve enerjiler insana kainattaki hayri ve şerri nurların tecelligah merkezlerinin simgesel ifadesidir. Bunlar birer imgedir semboldür. Ne güneş hayat verir, ne zuhal (saturn) öldürür, ne müşteri (sagitarius) bereketi çoğaltır, ne ay ne neptün venüs güzelliği sevdirir aşık eder büyüler, ne mars (merih) pluton savaştırır kan döker değiştirir dönüştürür harekete geçirir, ne merkür akla zekaya maharete sahip kılar insanı. Tüm nurlar ve tecellilerin kaynağı cenabı allahtır. (c.c.) sen ya hayrı seçersin, ya şerri dilersin. Allah yaratır. Yıldızları suçlayarak kendini (nefsini) temize çıkaramazsın. Sorumluluktan kurtulamazsın. Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

  Adamın güneşi balıkta merkuru venusu koçta marsı yayda jupiteri aslanda. Pluto akrepte uranus ikizlerde neptün oğlakta. Ne olacak şimdi? Üç ateş gurubundanda gezegenleri vasıtasıyla enerji alıyor diye şeytan mı yapalım adamı şimdi? Her bir burçta 30 derece var. Zodyakta 12 burç var. Yine zodyakta 12 yıldız var. Kimi ağır kimi hızlı gezegenlerin Hepsi hareket halinde bir yörüngede. 360 küsur tane sabit yıldız var ve semavatta yaşanan tek bir anın dahi yıldız haritası bir daha yaşanmadı dünya kurulalı beri. Milyar kere milyar farklı kombinasyon ve açı varken siz hangi şeytandan bahsedebilirsiniz ki?
  2 -1 ... gazeloglu
 4. 2.
  Koç burcu şeytan falan değildir. Diğer bir ateş burcu olan yay ile birlikte benim kardeşlerimdir.
  Esas şeytanı arıyorsanız ikizler ve akreplere bakacaksınız.

  Not1: aslan
  Not2: ikizler ve akreplerden de iyi insanlar tanıdım, onlar müstesna.
  Not3: klasiktir, yazmadan geçmeyelim, sene olmuş 2018 hala burç muhabbeti mi kaldı ya?
  8 -3 ... yazar x
 5. 3.
  vefasız olduğundandır.
  -5 ... tenete
 6. 4.
  Şeytan falan değildir. Koç burçlarını çok severim. Adam gibi adamdır onlar.
  6 -1 ... gercegintakendisi
 7. 5.
  Doğrudur. Hepinizden sıkıldım. Korkun benden. Hırr.
  1 -3 ... golgebeyi
 8. 6.
  Koç Burcu bir hatunla çalışmış biri olarak diyebilirim ki onlar arkadan iş çevirmeyi gayet iyi bilirler. Dün hakkında atıp tuttuğu insan bugün işine yarayacaksa birden değerli oluverir. ikizlere kurban olun ipneler.
  2 -4 ... thelma
 9. 7.
  biraz kızacaksınız ama astroloji bilime aykırıdır. ve saçmalıktan öte değildir.

  --spoiler--
  “Yıldızların” ve “Gezegenlerin” üzerimizde bir etkisi olduğuna inanıldığını görüyoruz. Bugün bu bilginin bütünüyle yanlış olmadığını biliyoruz, çünkü Ay’ın bile üzerimizde bir çekim etkisi bulunmaktadır, ancak size yakın olan şeylerin çekim etkisi Ay’a göre daha kuvvetlidir. Eğer Güneş sistemimizdeki bütün gezegenlerin Dünya’mıza uyguladıkları çekim kuvvetini hesaplarsak (Plüton’u da hesabın içine katıyoruz), Ay’ın Dünya üzerindeki çekim kuvvetinin %2’si bile olamadığını görüyoruz. Güneş sistemimizdeki gezegenlerin etkisi bu kadar azken bir de milyonlarca ve milyarlarca kilometre uzaklıktaki yıldızların etkilerini bir düşünelim. işte astronomik bilgilerimize başvurduğumuz zaman astrolojinin anlamsızlaşmaya başladığını direk görebiliyoruz.
  --spoiler--
  1 -3 ... sigara icmiyorum
 10. 8.
  koc burcu sadece ates grubunun degil tüm burclarin lideridir. bu da 12 burc arasindaki en mükemmel burc olmasindan kaynaklanir. seytanlikla falan bir ilgisi yok yani.
  5 -4 ... missedy