1. 749.
  Tüm özelliklerini taşıdığım burcum. Genelde ikizler erkeği dışında kimse dilinden anlamıyor.
  5 -1 ... lara croftt
 2. 750.
  bu kadınlar genelde çalışkan tipler olurlar.
  2 -1 ... silinen nick 22062020
 3. 751.
  Her şeyi güzel de kavga edince hiç susmaz.

  Karşısındakinin fikirlerini ufacık dinlemez. O an zaten empati hak getire.

  Tersi pis kadındır. Ailemde çok var. Hali ile kavga gürültü de çok.
  2 ... uzay muhtari
 4. 753.
  Victor Hugo beni görse oturur sefiller'i yeniden yazardı diyen bir Koç hanımıyım. Öyle beylik laflarım yok. iddiam yok. Ego kasanları illa ki vardır, tercih meselesi. Sevdiğim yok sevenim yok. Nobran bir yobazım. Entelektüellikle zerre alakam bulunmamaktadır. Otu boku bilmeyi severim ama bilmediğim şeye de bilmiyorum derim. Kafam zorda kalınca çalışır. Teşekkürler.
  5 -1 ... kedi peri
 5. 754.
  Püü kedi peri koç burcu kadınıymış rezalet lan bu seni yanlış kaydetmişlerdir yada erken doğum çıkılmaması gereken zamanda çıkmışsın.
  4 -1 ... karton toplayan cocuk
 6. 755.
  Yıl olmuş 2020 hala burç mu kaldı?
  1 ... sexialp
 7. 756.
  (bkz: barnum etkisi)
  ... enkidu1986
 8. 757.
  yükseleni de ikizlerse kafasının içi 3.dünya savaşıdır kalbiyle beyni hep savaştadır ve kazanan hep mantık olduğundan yalnızlığı huy edinmiştir.
  ... pirincpilavi
 9. 758.
  şüphesiz açılımı çok terbiyesiz bir cümle olan burca sahip kadındır.
  1 -2 ... baby shark
 10. 760.
  aşırı kıskançlık, erkeği boğma, sürekli yanımda dursun isteme, ikide bir mesaj atma, arama, erkeğe yapışma gibi kezbanca tavırlara kendisinde pek rastlayamayacağınız kadın tipi. zira kendisine fazlasıyla güvenir, aynı zamanda güvenilirdir. kendisi güvenilir olduğu için karşısındaki insana da sonuna kadar güvenir. tabii ki bu karşısındaki erkeğin götün teki olmaması durumunda geçerli. güvenini kırarsanız ipinizi keser atar, sonsuzluğa özgürleşirsiniz ve umurunda olmaz. hatta en büyük handikapı da budur. çünkü ilişkide olduğu erkeği o kadar çok sever ki, daha önce hiç kimse tarafından böyle sevilmeyen erkek, o kadının kendisinden vazgeçemeyeceğini sanıp da büyüklenme gafletine düşer, ihmalkar ve güvenilmez tavırlar sergilerse onu çok seven o kadın gider, yerine aniden bir başkası gelir ve o erkek kendisini "tülay evine dön tülay!" diye bağrınırken buluverir.

  edit: tülaysız kalan götlekler rahatsız.
  5 -6 ... selfcontrol