bugün

orta yolcu, merkezci yazar.
Gelişiyle birlikte acaba kimin fake'i sorusunu beraberinde getirmiştir.
bir masonik sıfat.

iskoç ritine göre inayet prensi (bkz: prince of mercy) ile güneş şovalyesi (bkz: knight of the sun) arasındaki mertebedir. 27. dereceden masonlara verilen ünvandır.
bir diğer adı da; commander of the temple'dir. (kudüs tapınağının hakim amiri)

ayrıca uludağ sözlükte bir yuzır nickiymiş.
kimbilir kim? ben bilmem.

selam ve duva ile bizi mi yiyon olm...
yeni bir yazar. çok da hevesli, hunharca entry'ler giriyor. neyse, koştursun efenim sözlükte.
çömez olmadığı belli olan yazar...hayatında ilk defa bu user interface ile karşılaşan adam başlık açmayı bulana kadar torun torba sahibi olur...
Ayranı yapılış yönü tersinde karıştırarak yeniden yoğurt ve su elde edebilen hünerli kişi.
Sabetaycı olduğunu mason nicki alıp gölgelemeye çalışan yazar. Tengir bunu yer ama ben yemem.
1 ay 11 gün sonra bu hesabı silecek.
Neyse sırları yazmayalım.
Koyunun olmadığı yerde abdurrahman çelebi olan biri
Gereksiz, geçiniz
Güzel Türkçemizi sebepsiz yere katleden yazarımsı.
Ofli dayı ile msn'den sözlük kızlarının dedikodusunu yapıyormuş.
Geçen cuma bir sepet para ile gelip çıkışta "camiden yardım" deyu dağıtıyordu. Vallahi bunda ders vardır.
kezo olabilir.
Geçen hafta hamamda peştemalinden çıkardığı dolma kalemle kitabı için 186 sayfa yazdı yanımda. Keseciye 40 dolar bahşiş verdi.
maccabi tel aviv de oynayan yahudi basketçi.
erectorun yeni nicki.
Kudüs ün şövalyesi anlamına gelir.
Yunanla Akdeniz açıklarında debeleşiyoruz bu konu hakkında 2 kelam yazmadı hani sen tcg erecto idin noldu.
Kuşkusuz danyal peygamberi görmüş mübareklerden birisidir. Cami çıkışı anlatmıştı.
erectorun ta kendisidir. ümmet demesinden tanırım.
jerusalem'in kınaytı yani kudüs'ün sekuritisi.
habire manevi değerleri alaya alan başlıklar açmasıyla nam salmış, insanları kendisine küfrettirmekte bir sakınca görmeyen provokatör yazarımsı. derhal silik yemeli, derhal!
adamdir adammm cok severiz.
Yakında dişleri kırılacak yazar.
Ulan ne utanmaz arlanmaz adams..

Şaka şaka, sözlüğün bir rengi vırik rengi. Evet.
çelişkili ifadeleri var;

geçenlerde osuruk göt hapşırmasıdır demişti ama dün osuruk götün sindirim sistemini alkışlamasıdır diyerek ilk ifadeyi yalanladı.

kime güveneceğimizi şaşırdık gerçekten, ortalık çok kötü.
güncel Önemli Başlıklar