1. 1.
    klozete sıçan beni engellesin bak yemin ediyorum daha iğrenç bir şey söylerseniz götümü veririm ama söyleyemezsiniz çünkü bu siktiriboktan daha iğrenç bir şey olamaz amına koyayım nasıl yapıyorsunuz hayatımda bir kez deneyeyim dedim önyargıları kırmak için üstüm başım mahvoldu amına koyayım sıçtığım şey suya düştükçe şap şap götüm ıslandı hadi ıslanması neyse bide boklu su amına koyayım lan bildiğin götüm bok oldu lan bokla duş aldım lan resmen taşaklarıma kadar boklu suyu hissettim ve dediler ki sen sıçmayı bilmiyorsun doğru açıyla sıçmalısın oldu amk sıçmaya mı gidiyoruz trigonometri mi öğreniyoruz amcık kafalı neyse yine de denedim evet bir hafta boyunca her açıda her pozisyonda sıçtım sizin için ama yok imkansız kabız olsan daha beter suya taş atılmış gibi suda şlop diye su fışkırıyıor her seferinde boklu su götüme taşagıma geliyor diye banyoya girmek zorunda kalıyorum hele birde yıkama faslı var ulan daracık yerde geri gitsem götüm dışarıda kalıyor ileriye gitsem penisim klozete değiyor ben ne yapayım ? nerede götümü yıkayayım amk ? götüm kadar yerde elimi nereye sokayım taharet musluğunu açıyoruz yine sıçrıyor taharet musluğu götünüze girsin orosvu cocukları sizi kısacası klozette sıçanların aq klozeti icat edeni, klozeti geliştireni ve bu alanda çalışan herkesi sikeyim bu binaya klozet koyupta alaturka koymayan mühendis mimar vesaire hepsinin sülalesini sikeyim sıçmaya korkar oldum.
    3 -4 ... ne alakasi var oglum
  2. 2.
    Klozete sıçtıktan sonra akla gelen yaratıcı bir başlık.
    ... greekgodpan
  3. 3.
    klozete sıçan insan
    3 -1 ... queenn of darkness