bugün

Normal şartlarda kitap okurken yancıl her eyleme karşıyım. Lakin Klozette durum farklı.

Ağır bir klasik müzik eşliğinde aceleyle kendisini tüketen bir sigara ve tüm eyleme temel katık olan kahve ile kitap okumak... Yüce dionysos, harik'ul-ade.

Edit: kahve, içeriye konulan bir sehpa ya da tabure üzerine konulur.
Vay amk adamlar klozette ortam kuruyor.

Fuzuli eylem.
ben hep yumuşatıcı etiketi okuduğum için bana çok yabancı gelen eylem. Etanol, Pentan, Etil Asetat, AQUASOFT HS,parfüm. evet.
nabız yükselten bir eylemdir. yorar.
kitap okuyacak kadar ne sıçıldığını merak ettiğim konudur. madem okuyorsun çakraların da açıktır. doktora git hap, şurup bir şey yazsın rahat rahat evinde oku kitabını.
alaturka tuvaleti olan bir yerde ne yapacağını merak ettiğim kişidir.
koltuğa hasret kişi beyanıdır.
Kabızlık sorunu yaşayanlar için tuvalette zaman geçirmek diğer insanlara kıyasla daha uzun zaman aldığından tuvalete girerken ders notu veya kitap ile girmek onlar için olağan bir durum haline gelmiştir ancak kitap ve kahve konusunu bilmiyorum. Sigara içmiyorum ama kahve de steril olmayan daha doğrusu temiz hissi vermeyen bir ortamda ağız tadıyla içilebilir mi açıkçası ondan çok emin değilim.
Kitap, cep telefonu, sigara olabilir ama kahve konusu bana garip geliyor. Bir şey yiyip içerken tuvalette olmak fikri iğrenç geliyor çünkü.
güncel Önemli Başlıklar