1. 1.
  olayın doğası gereği bayanların daha çok başvurduğu kısmi hijyen sağlama yöntemi.
  u şeklindeki bir yüzeyi düz bir şeritle kaplamak gayet zordur.
  klozet tepesine tünemek de denge sağlamak ve akrobasi yeteneklerini bir arada gerektirir.
  sonuç olarak annemizi dinleyip evde yapıp çıkmak en hijyenik olanıdır.
  3 ... lusi
 2. 2.
  klozet kapağına değil de, -o kapakla birlikte klozete monte edilmiş- oturak kısmına tuvalet kağıdı serilmesi halinde daha doğru olacak durumdur. kapağa serilen tuvalet kağıdı, oturmak için kapağın kaldırılması halinde kayıp yere düşecektir. ayrıca, kapak kaldırılmadan tuvaletini klozete yapmak da mümkün değildir.
  1 -1 ... superv
 3. 3.
  bazı sosyetik mekanlarda kolzet şeklinde, hali hazırda kağıtların bulunduğu, zihni sinir bir proje ve yaratıcı zeka ürünü malzemenin çekilerek kolozetin kaplanması sağlanan bir icatla kolaylık sağlanmıştır. heryerde uygulanmasının yaygınlaştırılması farz olmuştur.
  ayrıca bazı mekanlarda da klozet dezenfektanı adı verilen ve ne kadar hijyen sağladığı kesin olarak belirlenemeyen maddenin bir peçeteye sıkılarak klozetin silinmesiyle de bu soruna bir çözüm getirilmeye çalışılmıştır.
  1 ... r duh
 4. 4.
  aşırı titiz insanların umumi tuvaletlerdeki alışkanlığı.
  1 -1 ... legend of the stranger
 5. 5.
  eyyyyy götüm kıymetini bil demektir.
  3 ... ruzgarlıbahce
 6. 6.
  hijyene önem veriyorsanız,istanbul'da yaşıyorsanız ve çok geziyorsanız,evinize her an ulaşamayacak haldeyseniz kısacası,başınıza gelecek muhtemel durum.
  1 ... ciddik kusu
 7. 7.
  tuvalet kağıdının da pis olması sebebiyle kıçımızdan içeri mikrop girmesine engel olamayacak eylemdir.
  1 ... optio
 8. 8.
  yapılacak ikinci işlemdir. ilki ele sarılıp, sonrasında topak haline getirilen tuvalet kağıdı öbeğiyle, kabasını almaktır...lütfen dikkat! ince olursa eliniz ıslaklığı hisseder...
  4 ... karga
 9. 9.
  halka şeklindeki yüzeyi dikdörtgen şeklindeki kağıtlarla kapatmayı amaçlayan kubur puzzle'ı. itina ile serildikten sonra üzerine oturularak kontrol edilir. oturan kişinin kıçında soğuk bir yüzey hissetmemesi kaplamanın kalitesini gösterir. eğer bombardıman uzun sürerse kaplanan kağıtlar popo civarına yapışarak sizinle birlikte harekete geçer.
  3 ... freud
 10. 10.
  klozete konumlandırma yaparken kağıtların uçuşmaması için klozet kapağının ikinci kısmını enlemesine tuvalet kağıtlarıyla mumya sarar gibi sararsak sorun çözülecektir.
  1 ... roshen amcanin oglu sedat