bugün

kliplerde orasını burasını açarak dans eden ve sadece cinsel dürtülere yönelik olarak orada duran hatunlar, bana kalırsa kadınlığa büyük zarar vermektedir. resmen "kadın objedir," dediklerini düşünüyorum. bence önce kadınlar kendilerinin farkına varmalı. önce kendileri kendilerini önemsemeli ve güzel bir vücuttan daha fazlası olduklarını ispatlamalı. klipte kalça sallamak gibi alçaltıcı görevleri reddetmeli.
Bence verdiği tek zarar güzel vücutları falan lan gerçek hayatta yok öyle şeyler manyak Mısınız (bkz: ekmeğimizle oynamayın)
Kendilerini sanat adına kullandıran insanlar. Yarın bir gün kadın obje değil diye haykırırlar. Kafaları karışık.
Kadınlık konusunda Türkiye gibi bir toplumda yorum yapıyorsak konuya başlangıç noktası kesinlikle kliplerde dans edenler, direk dansı yapanlar vs değildir bana göre.

Sanatsal bir performans olarak dans eden insanlar bize en azımdan bir kısmımıza çıplaklığını ya da vücudunu sergileyen kadın olarak gelse de az ya da çok sanatsal bir yaklaşım olan bu performansların yanlış değerlendirildiğini düşünüyorum.

Seda Sayan ve makarna reklamında oynayan adını unuttum bu kadın ve bunlar gibiler kendi hemcinslerinin kanını adeta bir sülük gibi emiyorlar. Esas konu bu olmalı. Giyim kuşam programları güzellik yarışmaları evlilik programları muhtelif Acun tipi yarışmalar kadının cinsel sömürüsü üzerine kurulu. Yemekteyiz programında şifon gece elbisesi ile patates soyan dövmeli sahte sarışınlar ile yeme programı çekilen bir ülke burası.