bugün

(bkz: foolish casanova)
genelde, ayrılık acısını anlatan kliplerde, şarkıcıyı sırılsıklam ederek yapılan triptir. günlük güneşlik havalarda ayrılamamıştır gariplerim. sen ayrıl, acı çek, bir de kafana kafana yağmur ye, sudan çıkmış sıçana dön. ne çiledir o yarabbim. izleyenler, kendilerine söz verir, sonbahar ve kışta ayrılmamaya. maraza çıkartılacaksa, mümkün mertebe, hava durumunu dinleyerek ve tercihen ilkbahar ve yaz aylarında çıkartılacaktır.
şarkının en böğürmeli yerine eller sağa sola savrulurken ağlanarak yapılanı makbuldür.
asit yağmuru sonucu beynin akıp gitmesiyle olur.
en meşhuru, gene kelly'nin "singing in the rain" müzikalidir. herkes kıyıdan geçer, gene kelly sudan geçer.
ıslak köpek bakışı performansını en iyi şekilde yapmak içindir.
murat kekilli nin de bi ucurum gibi gozleriiindeeen dustugu bu akşam olurum klibinde bolca kullandıgı sahne.
''madem ki yağmur yağıyor, madem ki klip gibi ortam var neden eşeğin genzine su kaçırmıyorum'' düşüncesinin bir ürünüdür. benzer dellenmeler için;

madem ki tır ' ım niye aniden yan yoldan çıkmıyorum

madem ki sarışın ve güzelim neden ponpon kızı oynamıyorum

madem ki keçiyim neden köprü geçiş ücreti vereyim
acınacak triptir. buz gibi havada iliklerine kadar ıslanırlar. madem ayrılık ıslanmayı gerektiriyor, dışarda işin ne? aç duşu, fayansları yumrukla.
(bkz: yağmur altında klip çekmek).
güncel Önemli Başlıklar