bugün

(bkz: oğuzhan uğur)’un pr elemanı.
Kilimanjarodaki leopar...

Edit:kimse mi bilmiyor yaww?!
Afrika'da kar yağışının çok nadir görüldüğü yerlerden biri, eski bir yanardağ, Afrika kıtasının en yüksek yeri.

(bkz: Klimanjaronun karları)
apansız içime gitme arzusu düşen yer. Hiç görmediğim halde arada sırada aniden bu dağa tırmanasım geliyor. Nedenini henğz bilmiyorum. Aynı şeyi fuji dağına karşı da hissetmekteyim. içimde stratovolkanlara karşı engin bir gezme isteği besliyorum galiba.
can sıkıntısında düşe düşen bir yer.
Afrika dilinde "fethedilemeyen" anlamına gelen dağ.
(#13722838) doğru tespiti ile diğer yazılarına da göz atma gereği hissettiğim yazar. gayet başarılı.
ismi kulağa hoş gelen ve keyifle söylenen, kenya ya birkaç kilometre mesafedeki afrika nın en yüksek stratovolkanıdır (sertleşmiş lav, tüf ve kül tabakasından oluşmuş, yüksek, konik biçimli bir volkandır).
(bkz: kilimanjaro dagi)
(bkz: yesil ninca)
(bkz: kizimiz cale) *
(bkz: #3659688)
doğum günü kutlu olasıca.
uzun zaman üstüne sözlükte rastladığım değerli yazar. yazsa da okusak denecek türdendir kendileri. ayrıca birinci nesildir.
totonun africa şarkısında geçiyodu!ayrıcada bi pasta çeşidi
strato türü bir volkanik dağdır. ayrıca entryleri ile dikkat çeken yazar.
sır verilmemesi gereken şahsiyet.*
Afrika kıstasının en yüksek dağıdır. yüksekliği 5896 metredir.
doğru yazılışı kilimanjaro olan dağ.
iş değişikliği sebebiyle bir süre aramızda olamayacak olan görgülü, bilgili, beynini kullanabilen yazar.
ne güzel ülkemizdin sen tanzanya.. (bkz: tanzanya)
genelleme yapmamayı öğreten, hayata pembe gözlüklerle bakarak zevk aldığını düşündüğüm yazardır.
düşüncelerini güzel bir şekilde anlatan türkçeyi güzel kullanan siyasi görüşünde açık olan iyi bir yazar
seviyeli ve akıllı bir hanımmış ben bunu anladım bugün,tartışırken yapıcı birisi...
sevdiğim yazarlardan... *
retorikte bogulmus bir kliseler insanina benzer, ilk onalti entrysiyle siyasi gorusunu insanlarin gozune gozune sokmayi basarmis sozluk yazari. allah hepimizin sonunu hayr etsin.*
güncel Önemli Başlıklar