1. 1.
    Ne zaman istersem ne zaman bir umut var içimde bir yerlere sen de mi beyaz karıya bak ya sikecem merhaba götünü sikeyim senin beeeee ahlaksız bir şey yok mu ki acaba ne zaman istersen gel artık be abi ne kadar çok şey seviyorum ama çalışmıyorum nasılsın merhaba götünü sikeyim senin beeeee ahlaksız bir şey yok mu ya ben bu de bir bu yana Ne kadar da olmaz ama.

Bu tarz bişeydir.
    -3 ... ucan daire baskani
  2. 2.
    rastgele. evet

edit yanlış oldu sanırım, düzeltiyorum. "klavyeden rastgele."
    2 -1 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  3. 3.
    Merhaba mutlu pazarlar herkese iyi bayramlar dilerim nasılsın merhaba merhaba merhaba götünü sikeyim senin beeeee o kadar da ruhun şad yaşlandı merhaba artık bu ülkede bir şey yok ki benim gibi yıllarını bu işe işe vermiş kişilerin yapacağı belli olmaz belki ama bu sefer kesin bilgi mi olur ya da hani şu sevdikleri yanında olanlar için bir neden yok ki benim gibi yıllarını bu işe vermiş kişilerin yapacağı iştir yarı iman yarı final ilk maçında deplasmanda merhaba merhaba götünü siktiğim merhaba götünü sikeyim senin beeeee o kadar da çok.
    ... ucan daire baskani
  4. 4.
    Şunu yazdı nasılsın merhaba merhaba merhaba merhaba götünü siktiğim nasılsın nasılsın bir şey yok ki benim için çok önemli bir konu var mı acaba hiç diye bi bir şey değil bu
    -1 ... ucan daire baskani
  5. 5.
    Ben de senin kadar güzel bir gün daha iyi olur diye diye akşam ettim.. bla bla.
    2 ... yildizz
  6. 6.
    Zorunlu olsun diye değil de ne gerek vardı ki ben de bu kadar güzel bir şey gün önce sonra da çıkarız maabbet nasılsın merhaba merhaba merhaba merhaba götünü sikeyim senin beeeee ahlaksız o zaman ben sana de bu kadar güzel bir şey yok ki benim için çok önemli bir konu var mı ise yüzde bu işe vermiş kişilerin yapacağı iştir kişinin lafa bakılmaz merhaba nasılsın merhaba nasılsın nasılsın merhaba götünü merhaba merhaba götünü sikeyim senin beeeee ahlaksız.
    ... ucan daire baskani