bugün

Aynı
Öyle
Sonra

Bence bu otomatik kelimeler kullanıcı hakkında az da olsa bi' fikir verebilir.

Mesela aynı kelimesini çok kullandığımdan dolayı monoton bi' hayat sürüyor ya da hayata karşı çokta pozitif bakmadığımı çıkarabilirsiniz. Bunun bir benzeri de "öyle" kelimesini sık kullanmam olabilir.

Tabi ki klavyenin başka bir özelliği de şu: kullandığınız kelimeden sonra en çok hangi kelimeyi tercih ettiğinize göre üç öneri daha sunuyor. Buradan da kullanıcının günlük hayatta kurduğu cümle ve yapısına ulaşmak mümkün diye düşünüyorum. Tabi ki yanlışta düşünüyor olabilirim. Aydınlatın!

Edit: önerilen kelimelerin arama motoruyla ilgili olduğunu da düşünenler var fakat her kullanıcıda farklı kelimeler çıktığı için böyle olduğunu düşünmüyorum.
( otomatik kelimelere rastgele basınca bu anlamsız diyalog oluştu )

Sen de benim gibi bir ilkenin su vermek istiyoruz ama sakın olmasın tamam mı kurbağa da iyi geceler tatlı rüyalar bir insan bu kadar mı beyinsiz olur mk olur o kadar azaltmış oku yaz ki bu yasa kadar zor değil mi mk.
"...bu nedenle yangın çıktı Karaman'da sinema günleri devam ediyor ak parti ilçe belediye başkan adayı Mustafa Sarıgül VIP taksileri kaldıracağım ve bu nedenle yangın çıktı Karaman'da sinema günleri..."

anlam veremeden güldüm. bu şekilde devam ediyor, aradığım şeyler de değil ya. çok eğlenceliymiş yapıcam ben bunu arada.
çok seviyorum ben bu etikete yazar ben bu yüzden de öyle bir şeyler aldığıma inanamıyorum yok mu senin gibi biri olduğunu ifade etti ben sana söyledim ve bu konuda da ben sana söyledim sana bu yüzden de bu yüzden bu bir ülke haline geldik.

güldüren otomatik kelimelerdir.