bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    uludağ sözlüğün yeni trendi. yo yo teknoloji falan ilerlemedi arkadaşlar, biz söyleyip o yazan teknoloji şu an için mücrosoft tabanlı bilgisayarlarda yok bildiğim kadarı ile. apple da falan var da. bu işin basit bi tekniği var. step step anlatacağım herkes yapsın diye.

1- vikipediayı veya istediğimiz başka bi kaynak siteyi açıyoruz. yalnız burada klavye kullanacağız. klavyeyi sözlükte kullanmayacağız.

2- istediğimiz herhangi bi bilgiyi copy ediyoruz.

3- sözlüğe gelip sağ tık yapıp paste diyoruz entry girme yerine.

4- fare ile yollaya basıyoruz.

işte bu kadar basit. evet.
    18 -11 ... fikir muhendisi fikri
  2. 2.
    (bkz: copy paste)
    2 ... badidursun
  3. 3.
    (bkz: dokunmatik ekran)
    3 ... linka
  4. 4.
    Bill Gates

William Henry "Bill" Gates III, ya da daha çok bilinen adıyla Bill Gates, 28 Ekim 1955[3] Seattle doğumlu ABD'li iş adamıdır.[4] Evli ve üç çocuk babasıdır.
    Gates, Microsoft şirketinin kurucularındandır ve şirketin başkanlığını ve baş yazılım mimarlığını yapmaktadır. Forbes dergisine göre 2009'da Gates dünyanın en zengin (US$60.0 milyar) kişisiydi.

üst tarafta da gördüğünüz gibi bu başlığa bir örnek verdim. wikipedi den aldığım bu metni hiç düzenlemeden direk buraya yapıştırdım.

görüldüğü gibi "[3]" gibi yönlendirme butonlarını hiç silmedim. çünkü okumadım bile.
    1 ... mrtnyc
  5. 5.
    Telefondan entry giren yazar.
    2 ... azkelimecokislem
  6. 6.
    kopyala yapıştır.
    -1 ... bivarbiyok
  7. 7.
    benim telefonumda da var ondan emme gerek duymuyorum, yazmak daha seksi.
    1 ... jet skimden assaga kasimpasa
  8. 8.
    entrylerini götüyle giren troll takımının yediği halt.

(bkz: entry sıçmak)
    1 -1 ... seyiluk
  9. 9.
    Başlat > tüm programlar > donatılar > ekran klavyesi.. tüm aşamaları mouse ile halledilebilen imdb'den 12 alan programdır.
    1 -1 ... outdoor
  10. 10.
    (bkz: uludağ sözlük mobil)
    (bkz: dokunmatik ekran)
    ama kopyala * yapıştıra * karşıyız.
    2 ... turuncgil
kapat