1. 1.
  pc basında kımsenın kendısını bulamayacagını dusunup yalan yanlış atıp tutan/ona buna kufreden/orda burda kabadayılık yapmaya calısan mahlukat *
  14 -2 ... jakuzi
 2. 2.
  2000li yılların başından itibaren sayılara artmaya başlıyan ama sadece forumlarda ve genel chat sayfalarında sıkça rastlanan kişiler
  5 -1 ... city walk
 3. 3.
  kendini bulunmaz hint kumaşı sanıp sağa sola bulaşan ,sözde harbi olan ama asılda hiç olan acınası kişilik
  2 -3 ... enterezan
 4. 4.
  (bkz: pc başında görmek istemediğimiz hareketler)
  4 -1 ... pulp fiction
 5. 5.
  counter strike oynarken mouse'un yanında baretta bulunduran şahıs.**
  5 -2 ... alpertini
 6. 6.
  imitasyon erkektir. hatta fasondur. kaynana dırdırı gibi kurudur onun konuşmaları ve ona fırsat tanımak hep küçültür değerini. ama nasılsa bilmiyoruz; tanımıyoruz onu, küçülmesi önemsizdir. önemli olan ona cevap verenlerin çokluğu ile ona prim yaptıranlardır.
  3 -1 ... mozambik tavsani
 7. 7.
  sozlugumuzun yeniden hortlayan problemidir. sürekli konusur. itinayla ayar alır verir. küfüredilesidir.
  4 ... blackjack
 8. 8.
  gerçek hayattaki ezikliğini sanal ortamda ona buna sataşarak, marjinal olarak, ukala takılarak düzeltmeye çalışan tek hücreli organizmalara verilen ad. bunlar gerçek hayatta asosyal insanlardır, ortam içinde konuşmaya utanırlar, ezikoğlu eziktirler işte, dışmalamak yerine topluma kazandırılmaları gereken şahsiyetlerdir.
  ... insatiable love
 9. 9.
  muhtemelen reelde ezik olup sohbet odalarında ona buna ayar vermeye çalışan kişidir.
  2 -1 ... telashe
 10. 10.
  bugun itibariyle bana bir tanesinin rastgelmis olmasiyla bu sozlukte bir tanesini tanima serefine nail oldum. cok super oluyorlar, bakarsin once cok entel mesajlar atarlar sonra bir bakmissin hayati boyunca bolca yedigi kufurlerden birkacini(sadece kucuk bir bolumunu)sana siralarlar hostur bu insanlar onlari sevelim onlari koruyalim.
  1 ... ayseciginalpellayadoyduguan