1. 1.
    aptalın önde gidenleridir. benim gibi zarif birisini bile böyle argo kelimeler kullandırtmaya zorluyorlarsa durumları daha da vahimdir. yahu bunlar sürekli klasik müzik şöyle boktan, böyle boktan diyerek arabesk falan dinlemiyorlar mı?! mozart'ı yerinden çıkarıp dalasım geliyor bestesizim!

+ ne anlıyonuz lan bundan açın bi müslüm.
    - tamam.

olay budur, böyle düşünebilen genç zihinli bünyeler vardır, yazıktır ülkemin genç insanlarına.
    5 -5 ... cool adam
  2. 2.
    müzik seçimiyle insanları sınıflandıran basit insan.
    6 ... testral
  3. 3.
    fakirdirler. oh mondüyö! pis fakirler! çekilin ayakaltından aaaa! kamyon dolusu param var benim! basit varlıklar sizi! pis varlıklar. wolfrang amadeus mozart benim amcam olur.

editeyşinnsss: şimdi bu entry okuyunca kendisini afrodit sanan banu alkan geldi aklıma. yazarla benzeşen tarafları var. ikisi de bir şeyi, bir şey sanıyor. ya da bize öyle kakalamaya çalışıyorlar...
    1 -3 ... notre dame
  4. 4.
    arabeskçi kırolardır. saygı duymaz, kirletirler.
    1 -1 ... abhartach lynch
  5. 5.
    cool olmayan adamdır.
    4 ... xargn
  6. 6.
    Tercih meselesidir fakat müzikle ilgilenmemesini umduğum insanlardır. Zira böyle insanlar müziğin bu duruma gelmesine ön ayak olmuşlardır.

(bkz: Ajdar)
    (bkz: Yeni Nesil Popçular)
    1 ... lendor
  7. 7.
    rock müziğe gürültü diyen insanların ta kendileridir.
    ... yesilemininanasi
  8. 8.
    bir yerde klasik müzik çaldığında "bu ne kardeşim gıy gıy, kapatın şunu" diyen insandır.
    ... the big febowski
  9. 9.
    En azından olduğu gibi görünen şahane insanlardır. Her müzik otoritesi gibi betofınlar, mozartlar hakkında bi kaç paragraf paylaşıp gösteriş yapan popçulardan ziyade, "sevmiyorum kardeşim ne bileyim." Diyenlerdir.
    1 ... warmth of winter
  10. 10.
    büyük ihtimalle ergen olan ve beynini sadece rock , metal ve rap tarzı müzikler dinlemeye şartlandırmış insan kişisi.
    1 ... prozaccum