bugün

belgenin gerçekliği ve sahteliğinden daha önemli demek.

anlıyorum. böyle olmaz. bunlarla akşam paranızı alamazsınız.
görsel
şimdi de buna mı bağladınız?
hesap sormaya niyeti yemeyenlerin nasıl kıvırtırım sorusu.

not: beyni sentetik, oturduğu makatület' inin estetik olduğunu düşünenlerin sorduğu soru.
hangi salak çift tarafı kaydı bulunan resmi belge için gizi servise ihtiyaç olduğunu düşünür.

bu kadar mı salaksınız, he büyük resmi falan görüyordunuz değil mi...

ulan sabah akşam küferttiğim kılıçdaroğlu'nu savunduruyorsunuz bana, o kadar zeka yoksunu şeyler söylüyorsunuz ki...
önce belgeler sahte dendi.
şimdi belgeler gerçek hangi ülke verdi ve onlarla dış mihrakların oyunu moduna geçildi.
en son yine olay fetö diyerek bitecek.

inkar yalan ve dolan sizin hayatınız böyle ulan.
bir kere bakın kimin parası o.
kaç fakirin, kaç evsiz yetimin hakkı var orada.
ağzınızdan hiç düşürmediğiniz dininizde diyor, daha bugün cuma hutbesinde kul hakkı yemeyin dedi imam.
bu ne peki?
bu kul hakkı değil de ne?
o açlıktan kırılan halktan çalınan her kuruş gitti başka ülkeler de saklandı.
senden çatır çatır vergi alırken, adamlar paralıar başka ülkeye göndererek vergilerden kaçtı.
sonra reza çıktı bir şeyler dedi orada dönen ranttan peki kaç çocuk evsiz, kaç cocuk aç, kaç insan yoksul kaldı.
kaç anne çocuğunu doyuramadığı için bırakmak zorunda kaldı.
kaç baba gücü yetemediğinden ailesine boynunu eğdi.
kaç kız bu boktan rant yüzüne gelecek olan parayı alamadığı için kendini pazarlamak zorunda kaldı.

yazık değil mi lan?
yazık değil mi!!!

din diye bağırıp çığıtkanlık yapıyorsunuz. o dönen rantta alınan paralarda kaç kişinin hakkı vardı hiç düşündünüz mü?

yoook düşünmediniz.
neden çünkü beyniniz yok sizin!
posta güvercinleri sevme ve yaşatma derneğidir. gerçi çok gizli değil lan akşamları eve giderken zeytinburnunda görüyorum hep.
bismillah

Kılışdaroğlu'na göre uzaylı değiller. Umarım istifa etmez yoksa kime güleceğiz.

https://youtu.be/dnhGqovc26s