1. 1.
  Geneli için demiyorum ama (yeni seçim oy oranına göre %48'i) Türkiye olmasa daha özgür ve rahat olacağına inanıyor. Türkiye Cumhuriyeti garantörlüğünü çekse ikinci gün rumu da garantör ingiltere devleti de kuzey tarafının kontrolünü ele alıp bunları orada bastıracak. Sonra Türkiye geri gelsin diye yalvarırlar. Bilmiyorlar ki oradaki Türk askeri sayesinde kıçları rahat ediyor. KKTC'nin neredeyse yarısı devlet düşmanı.
  7 -2 ... alfa yazar
 2. 2.
  Siyasi mevzulara bu kadar kıt bakan biri tabiki malum partilidir.

  Şuna oy veren vatansever, buna oy veren dindar, ona oy veren terörist.

  Ulan insanlar sizin gibi sik kafalı mı tek sebebe dayanarak oy versin?

  Ne boş bi kitlesiniz sizden oy kaybı yaşayanlara acıyorum mk.
  2 -1 ... yok herif
 3. 3.
  yüzde 48'i oranın hdp'sine oy veren insan.

  türkiye olmasa içmeye suyunuz yok be.
  -1 ... masklavi
 4. 4.
  Geleceği belirsiz insandır ama Türkiye'den bir tık özgürdür. Elinde oldukça büyük bir potansiyeli vardır. Şivesi bazı insanlara tatlı gelse'de bana pek öyle gelmedi. Bilemiyorum belki adanalı olduğum için.

  Kendi Türk kültürünü inkar edip kendisine Kıbrıslı diyen insanlarda vardır. Bunlar azınlık. Rum kesiminde kendisine Kıbrıs'lı diyene pek rastlamadım. Galiba ikincil kimlik gibi.
  ... erbilgekargahan
 5. 5.
  Bokis herifyan, malum partinin her şeyine inanan, düşünme yetisi olmayan partizan. düşüncelerinin bana artısı olmayacağını düşünerek donuza aldım. Ancak kendi gibisilerle ultra zeki(!) insanlarla mutlu olur.
  ... alfa yazar
 6. 6.
  Esnafı türk insanını, askerini sever. O da para kazandırıyor diye. Diğer türlü oranın yerlileri ile konuştum. En köklü esnafları ile. Türkiye'yi ülkede istemiyorlar.
  1 ... dertler derya olmus
 7. 7.
  Resmi olarak öyle bir yer yok
  ... lolihunter