bugün

başlığın fonlanmış hali, "kemal kılıçdaroğlu nun hakkında açılan tazminat davaları için fon kurması" şeklindedir, her üç ayda bir bu fona 5/10 ateşleyecek kardeşlerim.

olması gerekendir. geç bile kalınmıştır.

sayın kılıçdabaş'ı bu icraatından dolayı kutluyorum.

yine bir dava adamı olduğunu bizlere kanıtladı zira. helal olsun. adam hepimiz için çıkıyor, konuşuyor ardından da hakkında dava açılıp sonuç olarak on yüz bin milyon tl tanzimat ödüyor. yok öyle.

yedirmeyiz kılıçdaşbaş'ı, bundan sonra her tanzimat davası için ceyepe milletvekilleri 3 ayda bir 5 bin ateşleyecek bu fona. siz deyerli (çomar olanı deyil he) ışıklı yoldaşlarımız da tabiy ki.

" yok efendim param yok, vay efendim ay sonu geldi olmadı mayışı alayım" bahaneleri ile gelmeyin sakın. kötünüzü keser kılıçdaşbaş. adam keriz mi ulan cebinden ödesin bütün tanzimatı? evet.

https://tr.sputniknews.co...zminat-davalari-icin-fon/
Adamın zimmetine para geçirmediği ve dava adamı olduğu nasılda belli helal olsun kesinlikle gereklidir..

Adaletin adil olması temenileri ile...
Her milletvekili 1 teklik atsa baya para birikir. O fondan dilinin cezasını ödesinler işte.
ışıklı bireyler olarak bizlerin de koltuk çıkması gereken fondur. burada laf kalabalığı yapmayalım ışıklı dostlarım. üççüz, beşşüz ne koparsa gönlümüzden ateşleyelim.

maarrem'e ateşlemedik bak sonu n'oldu. evet.
adamı partiden göndermek yerine rahat rahat küfür etsin diye vekiller cebinden para veriyor.
lan bu kadar yıkık bir parti daha dünya tarihi görmemiştir.
ben o partinin bir mensubu olsam bu saltanata bir son veririm ağa.
kendisine edilen hakaret davalarından kendisinin kazandığı paraların karşı taraf tarafından nasıl fonlandığı konusunda merak uyandıran bir gelişme. mesela geçenlerde süleyman soylu'dan 10.000 tl kazanmıştı bir hakaret davası sonucunda.
Allah birine bela vereceği zaman önce aklını alır. Adamlar hakaret etmeyelim diyeceğine hakaret parası için fon oluşturuyor. Bu milletin dinine inancına hakaret ediyor sonrada o milletten oy istiyorlar.
Bu sözlüktede bu solcu şerefsizlerden var. En küçük hakaretleri çomar. Bunlar böyle müptezel.
Ha şimdi benden oy istiyorsunuz size üçün birini vereceğim. Köpek soyları sizi.