1. 1.
    yılların solcusu beni derinden etkilemiştir. eminim ulu solcusu full pasif yoldaşlarımın da bam teline dokunacak bu sözler ve ilk seçimde kk'ya oy vermelerini sağlayacak.

işte seni bu yüzden seviyoruz sayın kılıçdaroğlu, açık yüreklilikle gerçekleri savunup, duygularımıza ve hislerimize tercüman olduğun için.

her fırsatta tayyip'i mat edip 8 seçimdir... öhöm. açıkladığın man adası belgeleri ile de sana olan hayranlığım artmıştı, ardından geçenlerde yaptığın "bir numaralı fetöcü tayyip'tir" açıklaması ile zirveye ulaşmıştı sana olan bağlılığım.

"tayyip benim cumhurbaşkanı'm değil" sözlerini ise coşku ile okudum az önce, bende var olan sevgini perçinledin bu sayede.

değil 8 seçim 38 seçim de kaybetsen seninleyiz kılıçdaşbaş. kahrol tayyip. yaşasın Serj Sarkisyan !!!

"başkan sarkisyan, başkan sarkisyan, başkan sarkisyan sarkisyan bizi ermenistan'a götür, sarkisyan bizi ermenistan'a götür oooooooooo!!!"

https://www.yeniakit.com....askanim-degil-441697.html
    1 -3 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    sıkıntı yok. zaten kendisinin de türk olduğu meçhuldur.
    1 -4 ... luckyman54
  3. 3.
    benim de değil.

kendisi akp genel başkanıdır, ben de akp'li değilim.
    3 -2 ... ateistvaiz
  4. 4.
    biz sizi vatandaş olarak kabul ediyoruz. ama azınlık haklarını iyi öğren isyankar olma türkiye cumhuriyeti bayrağı altında güvenle yaşamaya devam et.
    1 -1 ... ulusafsata