1. 1.
  başlığın tam hali, " kemal kılıçdaroğlu nun AB ve ABD’den Sorumlu Devlet Bakanı Alan Duncan a 2019 seçimlerinde mutlaka cumhurbaşkanlığı alacağız sözü vermesi" şeklindedir.

  ilginç.

  bir siyasi parti lideri; ülkesindeki bir seçimle ilgili olarak, bir ingiliz bakana neden söz verir ki ? insan; satılmışlığını, piyonluğunu, müstemleke kafalı olduğunu , haysiyetsiz bir uşak olduğunu ispatlamak için bu kadar da uğraşmaz yahu !

  http://www.seviyelihaber....iz-kazanacagiz-h7374.html
  3 -18 ... frktmz krds frktmz
 2. 2.
  arapları rahatsız etmiş. tabi 2019 da koltuk sallanıyor. yandaşlar tedirgin.
  6 -2 ... kafam bir milyon
 3. 3.
  Birileri;
  Istanbul belediye baskani olursam kiyi seridini siyonistlere vericem demisti verdi. Herseyi verdi. Ataturk vermedi mi musul u kerkuk u? Herkes veriyor mesela o degil. Donemde zaten hepsi gevsek. Kk rte kim gelirse gelsin sonuc ayni. Biz bir seyleri secmiyoruz bir seyler bizi seciyor. Erdogan gittikten sonra sistemin devsmi icin yeni kan lazim kk da dahil olnaya calisiyor.
  1 -6 ... flying spagetti
 4. 4.
  yabancı dili olduğu için rahatlıkla vermiş olması muhtemel sözdür. konuşamayanlar var mesela kimlere ne vaatler veriyor özellikle araplara ama hep tercüman vasıtası ile.

  bu kafalar çok ilginç. bunlar zannediyor ki kendi genel başkanları yurt dışı temaslarında hep havadan sudan konuşuyor. hanım nasıl çocuklar nasıl falan diye sorup dağılıyorlar ülkelerine. onlar konuşunca ülke menfaatine konuşmuş oluyor kk konuşunca ülkesini satmış oluyor. misal cumhurbaşkanı şu anda zamanında bizi işgal etmiş yunanistan başbakanı ile buluşuyor. şimdi bizi işgal eden ezeli düşmanlarla neden görüşüyor demek ki ülkeyi satıyor diye mi düşünmek lazım.
  5 -3 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  chp yabancılara güvendiği kadar kendi halkına güvenebilseydi iktidar olurdu. ama türk halkı chp'ye göre cahil ve yobaz. o yobaz ve cahil halk ona oy vermiyor.
  1 -2 ... exscalibur
 6. 6.
  Haber linkine girdim ve metni okudum; ama başlıkla ne alakası var anlamadım. Adam biz kazanacağız demiş; herif söz verdi diyor.
  ... piriturkistan
 7. 7.
  Kemal Kılıçdaroğlu'nun haklı olduğu konu. 2019'da elbette biz kazanacağız. Görüşmede bakanın sorduğu soru üzerine bu yanıtı vermiş. ingilizlere Söz falan vermemiş yani. iki siyasetçinin seçim konuşmasında doğal ne olabilir?

  --spoiler--

  Duncan, Türkiye’de 15 Temmuz sonrası yaşanan gelişmeler ve 2019’da yapılacak seçimlerle ilgili Kılıçdaroğlu’nun görüşlerini sordu.

  "MUTLAKA CUMHURBAŞKANLIĞINI ALACAĞIZ"
  Kılıçdaroğlu da 2019 seçimleri ile ilgili ciddi hazırlık yaptıklarını dile getirerek, “2019 seçimlerinde mutlaka Cumhurbaşkanlığını alacağız. Bu süreçte demokrasi yanında olan birleşenlerle birlikte hareket ediyoruz. Erken veya zamanında her türlü seçime hazırız. 2019’da biz Cumhurbaşkanlığını alacağız. Ardından Türkiye’de parlamenter sistemi ve hukuku yeniden tesis edeceğiz, Türkiye’nin demokrasi algısını değiştireceğiz. Türkiye’yi daha güvenli, yaşanabilir ve dünya ile entegre ülke haline getireceğiz”diye konuştu.

  --spoiler--
  1 ... vi klarnet calan sarapci koala