bugün

hdp’nin ne kadar seveni varmıs, terör seviciligi yapmıyor dediginiz parti pkk bir terör örgütü degildir diyor, neyin legalliginden neyin adam gibiliginden bahsediyorsunuz. cidden bu kadar sıg beyinli olunmaz. ve ayrıca; bir yanlıs diger bir yanlıs örnek gösterilerek aklanmaz. bunu gördügümüz gün her sey bambaska olacak.
Dolmabahçeye sarayında ağırlamamış...
Devletin cebinden lahmacun ayran ısmarlamamış...

Diz çökmekse ... ünlü bir foto vardı bulan koysun buraya, afgan mı ne birinin sandalyesi dibinde çökmüş bir poz vardı... koysun sevabına, diz çökmek nasıl olurmuş!

Wayyy... gözlerim yaşardı düne kadar kamal, yahudi, vatanhaini, selanikli, anası genelev çalışanı denilen adama "ata" bile demiş!

Utanmadan fetönün yaratıcıları ve destekçileri, pastayı bölüşemediler diye birbirine girdiğinde de fetöyü bitiren biziz diye sanki öncesi unutulacak sanılmış.

Bir de pazar tatilleri de iptal olmuş heral, mesaiye bakılırsa.

Ha pardon editi: hizbullahı da unumuşum.
"Atanin partisinin lideri"ne hergun "dersimli kemal" diyebilirsiniz gazetelerinizde ke mal diye yaza bilirsiniz
Annesinin ermeni oldugunu kendisinin "dersim intikamcisi" oldugunuda söyleye bilirsiniz.ama hdp yle göruşmesini ona partisine yakistirmassiniz ki partinin kurrcusuna "sarhos" da diyebilirsiniz.
Çünkü iki yuzlüsunuz.
En azından habur sınır kapısına peşmergelerin teröristlerin ayağına gitmiyor, en azından pensilvanyaya fettullah gülenin dizinin dibine icazet almaya gitmiyor.

Adam gibi adam; 6 milyon oy almış legal siyasi bir partinin ayağına gidiyor sizler gibi terör seviciliği yapmıyor en çokta bu sizi kudurtuyor, kudurtmayada devam edecek. Biz kemal geliyoruz !
devamında da diz çökmesi hadisesidir. atanın partisinin lideri bölücülere diz çökmesi çok manidar olmuş..
HÜDAPAR ANANINIZ AMI MI ???? HDP TERÖR ÖRGÜTÜYMÜŞ YA... KAPATIN AMK ELiNZi TUTAN MI VAR ONLARCA PAŞAYI ERGENEKON BALYOZ DiYE HAPISLERDE ÇURUTTUNUZ KAPATIN HADi HDP YI.... GAFFAR OKKANIN KATILI KIM DIYE BI GOOGLE YAZIN DA VICDANINIZ AZICIK KIPIRDASIN...
HÜDAPAR ANANINIZ AMI MI ???? HDP TERÖR ÖRGÜTÜYMÜŞ YA... KAPATIN AMK ELiNZi TUTAN MI VAR ONLARCA PAŞAYI ERGENEKON BALYOZ DiYE HAPISLERDE ÇURUTTUNUZ KAPATIN HADi HDP YI.... GAFFAR OKKANIN KATILI KIM DIYE BI GOOGLE YAZIN DA VICDANINIZ AZICIK KIPIRDASIN...
Kobani zamanı...

Adamlara lahmacun, ayran ısmarlamış...
Bunu da devletin cebinden valiliğe ödetmiş

Yani bu tür şeylerin çıtasını arşa çıkarmış adamlarsınız lan!
iki çocuk konuşuyormuş.
+ Senin annen çok kötü biriymiş.
- neden?
+ Benim annem, senin anneni kerhane de görmüş.

Gülüyorum...
Ben yaparsam flört, sen yaparsan orospuluk ikiyüzlülüğü içinde herkesi kendi zeka seviyesinde gören embesillere...
o değil de

--katillerle kolkola megri megri çekmiş mi kk?
--katillerin ayağına mahkeme göndermiş mi?
--pkk'lıların tanıklıklarıyla türk subaylarının hayatını karartmış mı?
--eylemsizlik süreciyle pkk'nın doğu şehirlerine yerleşmesini seyretmiş mi?
--yaralı pkk'lıları türk hastanelerinde türk doktorlarına mı tedavi ettirmiş?

bu ülkedeki en pkk/hdp işbirlikçisi akım akp'dir...
akp'liilerin başkalarını eleştirmeden önce kendi özeleştirilerini vermeleri gerekir...
Niye ki...
HDP'nin ayağına gitmeyip, Dolmabahçe'ye mi çağırıp görüşmeliydi?
Dolmabahçe derken hani şu "HDP'ye yönelik baskınların ardından Eş Genel Başkan Pervin Buldan, grup toplantısında Dolmabahçe Mutabakatına gönderme yapıp "Yeri geldiğinde bize verdiğiniz vaatleri açıklayacağız" diye tehdit ettiği Dolmabahçe görüşmeleri.
2012 yılının sonuna doğru başlayan “çözüm süreci”nin en önemli adımıydı Dolmabahçe Mutabakatı. 28 Şubat 2015’te imralı Heyetinde yer alan dönemin HDP milletvekilleri Pervin Buldan, Sırrı Süreyya Önder, idris Baluken ve dönemin Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, içişleri Bakanı Efkan Ala, AKP Grup Başkanvekili Mahir Ünal ile Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı Muhammed Dervişoğlu Dolmabahçe Sarayı’nda bir araya geldi.
Başbakanlık Ofisi’nde gerçekleşen ortak basın açıklamasına Anadolu Ajansı ve TRT dışında basın kuruluşu alınmadı. Ofise gelen basın mensupları da açıklamayı televizyondan izledi.
Böyle mi yapmalıydı Kılıçdaroğlu?
https://www.google.com/am...0-madde-diyor-ki-28334292
Salak mısınız oğlum diyesi gelinen başlık oy isteyen kimse o gider ayağa yok birde HDP oyumuzu alın diye CHP'ye gidecek harbi bir zeka gerilemesi var.
oy verecek kitlenin rte gitsinde kim gelirse gelsin mantığında oy verecekleri zevattır. bunların dedeleri de böyleymiş o zamanlar da islam dini gitsin de isterse budistlik gelsin savaşı vermişler.
Ayaklar baş olmuşken 100 yillık ulu çınar çevresindeki dığer çınarları farketmemişken son gidişler son gelişler. Millet alışverişte görsüncüler. Oyalama dolaylama ve çok fazla doyamamacılık. Ee sonuçta kolay değil kayaların oğlu olmak.
hüdapar ile aynı masada olanlar bunu neden eleştiriyor?
Kk'ye oy verme sebebim olan durumdur.
kk'ye oy vermeme sebebim olan durumdur.
naapacaktı ayağına mı çağıracaktı ?
destek isteyen herkesin kapısını çalar elbet !..
bişey istişare edeceklerdir.
görsel
amk bütün hepsi giderek görüşüyorm bir usul vwardır.
Gitmesindeki zorlanmalari hdpnin oy oranıdır.
gider herkesle görüşür, alt tarafı sandığa atacağın 1 (bir) adet sarı zarfın var. git kime atacaksan at o kadar !..
Akp giderse parlamentoda sandalyesi olan parti muhalefet tarafından ziyaret edilince birden terörist oluyor.
hdp türkiye cumhuriyeti devleti'nin yasal bir partisi olduğundan dolayı normal bir durumdur. yıllarca kürt partilerine bölücülük yaftası yapanlar, hdp'yi ötekileştirmek ve dışlamakla asıl bölücülüğü yapmış olmuyorlar mı? bu ülkenin yasal bir partisini hiç bir yargı ve hukuk kararı olmadan terörizm ile ilişkilendirenler ve bu algıyı yayanlar asıl gerçek bölücüleridir.
PKK'nın siyasi uzantıları ile görüşmeyen, onları lanetleyen, canları cehenneme diyen tek parti Zafer Partisi'dir. Bunların oyuna da talip olmayan tek Cumhurbaşkanı adayı Sinan Ogan'dır. Aklı ve vicdanı olan bütün vatanseverler Türk milletinin adayı Sinan Ogan'ı destekleyecekler. Türk milleti terör örgütleri arasında seçim yapmayacaktır.