1. 1.
    başlığın tam hali, "kemal kılıçdaroğlu na cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan a hakaretten soruşturma açılması" şeklindedir eleştiri ve mizaha sonuna kadar tahammül edebilen kardeşlerim.

(bkz: misvak mizah dergisinin kemaller alemi çalışması) *
    son dakika gelişmesidir.

bildiğiniz üzere sayın kılıçdaroğlu söz konusu "tayyipler alemi" paylaşımını twitter hesabında dün paylaşmıştı. "eleştiriye ve mizaha tahammül edeceksin, etmelisin! hapse atarak eleştirinin ve mizahın önüne geçemezsin" başlığı ile.

işte bu paylaşımı, cumhurbaşkanı'na hakaret soruşturmasının açılmasına sebep gösterilmiş. akabinde ankara cumhuriyet başsavcılığı gerekli işlemleri başlatmış.

sayın kılıçdaroğlu bu tür bir olayın başına geleceğini biliyordu sanırım. sırf chp'li sığırlar üzerinde "ben mücadele ediyorum, boyun eğmiyorum" imajı yaratmak için böyle bir paylaşım yaparak soruşturma açılmasını kendi eli ile sağladı.

eh be kk. ne hallere düştün. bu şekilde kendini kanıtlamaya çalışmak, ne bileyim tuhaf biraz.

http://www.hurriyet.com.t...orusturma-acildi-40900601
    3 -7 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  2. 2.
    "chp tezektir", "chp cibilliyetsizdir" vb hakaretler dilinden düşmeyen birinin makam ve mevkiinin arkasına saklanarak yaptığı yüzsüzlüktür.
    4 -1 ... matasyonlu
  3. 3.
    3 ay içinde gidecek, hadi 6 olsun. At fava bekle.
    ... anschluss
  4. 4.
    kılıçdaroğlu'nun koltuğu sallantıda. muharrem ince bu durumu değerlendirirse hakettiği koltuğa oturur. değişim şart diyoruz. %22 chp için başarısızlık.
    %27 kemik oyumuz vardı bizim. kayıpların hesabı elbet sorulmalıydı.
    neden diretiliyor bu konuda anlamıyorum.
    ... kafam bir milyon
  5. 5.
    bu konu ile ilgili aihm in oberschlick kararı var, artislik yapan arkadaşların bu kararı incelemelerini tavsiye ederim eğer anlayacak kapasite var ise tabi.
    ... flat head
  6. 6.
    man adası davasında 359 bin tl tazminat ödemesine karar verilmiş.
    ... bay efendi
  7. 7.
    sen chp tezektir de ona buna hakaret et aynı cevap verilince sözde cumhurbaşkanı ol. yazıklar olsun. yazıklar olsun utanmazca bir durum olmaz olsun böyle adalet. itler..
    ... tarkan filmindeki ahtapot
  8. 8.
    Partili değilim, ancak cumhurbaşkanı ve partisinin ettiği hakaretleri(son 10 yılda) toplasak burada aya yol olur.

Mhp ve chp'ye ne laflar edildi. Bu savcılar sadece izledi. Sonra da hukuk yok deyince bize kızıyorsunuz.
    2 ... muhendis tarihci
  9. 9.
    Kaç seçim dönemidir değirmenine su taşıyan kk'ya yapılan büyük ihanettir.
    ... thelma
  10. 10.
    Karşısında anlama yeteneği alt seviyede olan kişiye seviyesine göre az bile demiştir.Ülkenin başındaki insan olarak en ufak eleştiriye bile kızacaksan durmayacaksın orada arkadaş.
    2 ... elimizde kalan tek nick teknik