bugün

bey baba yerine, "gay baba" denir.
(bkz: biseksuel)
-baba !! kasap nuri !! hem de bizim evimizde !!!!
+bak oğlum.. izah ede..
-neyini izah ediyon neyini ?? şu herifin bıyıklara bak allam yarabbim..
+oglum tanısan aslında...
-neyini tanıycam.. s.ttirin gidin.. benim senin gibi babam yok..

budur yani.öyle bir baba olur mu yahu ?
(bkz: gay)
(bkz: baba)
akıllarda, çocuk kasap nuriden mi yoksa hayri bakkaldan mı sorusunu uyandıran paradox.
(bkz: kaza sonucu olan çocuklar)
(bkz: kişinin babasının gay annesinin lezbiyen olması)
filmlere konu olacak bi durumdur. (bkz: kabadayı) (bkz: sürmeli)
baba sen gaymisin?
evet kızım.
o zaman anlarsın beni!
tabii ki yavrumm.
ahmete verdim ben ama sklemiyor şimdi. önceden msj atardı üstümde tepindi çağrı yapmıyor.
yakışıklı mı bu ahmet kızım?
evet baba hem de çok! seviyorum onu.
onu çağır eve sen 2 gün gelme ağzının payını vericem ben!
ama babaa!
iyiliğin için kızım!
(bkz: hem aktif hem pasif olan gay)

(bkz: kafam karıştı lan)
baba gay ise anne nedir diye sorulması gerekir. bu durumdan sonra babaya "baba"; anneye "anne" demeye devam etmek ne derece doğru bir şeydir merak konusudur.
eğer baba gaysa çocuk kimden olmuş ?
(bkz: şşt kemal manava çok benziyorsun)
(bkz: ibnenin oğlu)
(bkz: cinayet sebebi olan aile ilişkileri)
eğer oğlu da gay ise rahatlatıcı bir durumdur, zira birbirlerini anlamaları kolaylaşır. Ama oğlu gay değil ise, aydınlatıcı olabilir çocuk için. En zor durumda görünen çocuğun annesidir doğal olarak. Çünkü büyük ihtimal yukarıdaki entryler gibi toplumun korkularına kurban gitmiş bir homoseksüelin kendini evlenmeye mecbur hissetmesiyle atılmış zor bir adımın gecikmiş sonuçları doğmaktadır. ~ilk entryle ilgili şu düzeltme kaçınılmaz: kötü sonuçlanan şeyler yanlıştır tezi doğru olamaz, Hz. isa'nın ve bir sürü liderin de hayatları hep kötü sonuçlanmış. Onlar da yanlış mı? Biraz daha derinlemesine düşünmeye kim kimi davet etmeli acaba? Bir çok doğal davranış ve yönelim, insanların toplumsal korkuları yüzünden kötü sonuçlanır. Dünyanın yuvarlak olduğunu keşfeden adama saldırıp yok etmek istemeleri gibi insanlar, homoseksüel mi? yanlıss der, ve ilk entryi yazmaktan, homoseksüelleri öldürmeye kadar uzanan bir davranış yelpazesi sergiler
çocuktan önce daha zor durumda olan annedir kanımca, çünkü çocuktan bir süreliğine saklayabilir*ama eşinden saklaması daha zor. eşcinsellik doğustan ortaya çıkan bir durum olduğu için, muhtemelen gay olan baba da toplumsal baskı yüzünden, yada kendi baskısı, yani hetereseksüel olma çabaları yüzünden evlenmiştir.
cenazede ölüm adlı güzel komedi filminin ana temalarından biridir.
oldukça ironik bir durumdur.
Erkek arkadasımın babası büfe işleten bi gaydi hatta sübyancı. Küçük çocuklara para üstü verirken ellerini okşuyomuş ve telefon nolarını alıp görüşmek istiyormuş. Yazık oğlunun haberi varmıydı bilmiyorum.
anam düşünsün, sonuçta gay da olsa bana babalık yapabilir ama anama kocalık yapamaz. ihtiyaçlarını anam nasıl karşılayacak? işte sorun burada.
asla pes etme filminde boksör oğlanın yaşadığı durumdur . çok dalga geçtiler o çocukla yazık
Olabilir ne var yani. neden insanları bu kadar geriyor bu durumlar ben anlamıyorum. Önemli olan insan olması. Sizin gibi beyincikler var olduğu sürece çocuklar acı çeker tabii. Bunun sebebi babasının gay olması değil sizin zihniyetinizdir.