1. 1.
  bu düşüncesinin arkasında başbaşa kalan bir kızla bir erkeğin hemen seviştikleri, sevişince de namuslarının kaçtığı düşüncesi vardır. bir erkekle yalnız başına kaldığında ne yapacagı merak konusudur.
  3 -1 ... syme
 2. 2.
  kendine güvenmeyen kızdır.
  2 -3 ... yendik mi lan
 3. 3.
  erkeklerin olduğu bir mekanda rahat rahat dolaşamayacağını bilen kızdır. ulan ev hali diye bir şey var, minicik şortla erkeklerin ortasında dolaş bakalım o adamlar ne düşünecek?
  -2 ... tu kaka bana
 4. 4.
  kimsenin kalmasına karışmayacak lakin kendisi kalmayacak kızdır.

  yobaz kızlar vesselam..

  ayrıca;

  (bkz: namus kaçması)

  enteresan tabi..
  2 -2 ... carriye roxalina
 5. 5.
  erkeklerle aynı yurtta kalınca rahat edemeyeceğini bilen kızdır.
  aynı yurtta kalmak demenin bir süre sonra aynı odada kalmak demek olabileceğini bilen kızdır, zira oda arkadaşının aynı yurtta sevgilisi varsa, ki hep olur, bu durum kaçınılmazdır.
  ve sürekli bornozla karşılaşma ihtimalinden hoşlanmayan kızdır.
  1 ... noway
 6. 6.
  iradesine yenik düşeceğinden korkan kız.
  1 -1 ... aksak osman
 7. 7.
  erkeklerden korkan kizdir. neden hep kizlar korkar iradelerine yenik dusmekten ki?
  ... der meister
 8. 8.
  kikirik kız modeli. sanıyorki erkekler odalara banyolara dalacak.
  ... burke
 9. 9.
  kyk'da kalan kızdır. öğrenci evinde kalsa koyu verin gitsin diyecektir. hiçbir şey görmemiştir daha. *
  ... tool
 10. 10.
  doğru düşünen kızdır. birincisi; yurdun içinde açık saçık giyinemez. daha doğrusu erkeklerin yanında da şortla, bilmem neyle dolaşabilecek kız var dolaşamayacak kız var herkesin ahlak, mahremiyet anlayışı bir değil.

  ikincisi; erkekler de kızlar da yurttayken bile dışarı çıkıyormuş gibi olmalıdır. giyimine kuşamına, oturuş kalkışına, arkadaşlarınla konuşmana her an dikkat edeceksin. zira kızlarla paylaştığın bir yurtta şu andaki yurdunda olduğu gibi küfür kıyamet gidebilir mi, karı kız muhabbeti yapabilir misin, odada kızın biri gelecek korkusu olmadan rahatça porno izleyebilir misin?

  tabi aynısı onlar için de geçerli. kızların kendi aralarındaki konuşmaları, erkeklere hitap biçimleri vs. erkeklerin yanındaki hallerinden çok farklı. yani onlar da sürekli kasmak zorunda kalacaklar.

  üçüncüsü; o yurtta ders namına hiçbir şey beklemeyin. tamam hiçbir erkek yurdunda vize, final dönemi hariç ders çalışan erkek bulamazsınız(istisnalar hariç) ama en azından millet sınav dönemi çalışır olmadı çalışmaya çalışır ama böyle bir durumda onu da unutun. siz kızlara bakmasanız oda arkadaşınız bakar, o bakmazsa üst kattaki eleman gelir 'ya şu yan bloktaki x ne süper kız, geçende gördün mü o dar pijamasıyla' falan diye başlar muhabbete yarınki finalin içine sıçar.

  ayrıca, kızlar kendisine güvenmiyor, aman abazan mısınız yurtta kız olsa 24 saat onları mı izleyecksin diyen tiplerin de gerçekte en abazan tipler olması manidardır. bu söylemdeki insanlara, kızkardeşlerinin veya ilerde kızlarının bu tip yurtlarda kalması hakkında ne düşündüklerini sorun. alacağınız cevap genelde aynı olacak ve yeterince sağlıklı bir fikir verecektir.
  4 ... thorininkiliciorcrist