bugün

amcikliktir..

sevgili kizlarimiz hep soyle derler; su utanmaza bak, yaninda sevgilisi varken baska kizlari kesiyor..hayvan bu erkekler hayvan..

ulan simdi bi kufur ederdim ama..

e be sevgili kiz, sevgili bayan, sevgili yarrakcigim..

sap gibi gezen bir erkege hayatta bakmayan, ''aman birak su abazalari'' diye onlari siklemeyen, hayattan sogutan sen, yaninda kiz arkadasi olan bir erkege okuz gibi bakmiyor musun..ayni erkek sapken bakmayip, yaninda kiz varken cocukcagiza zoom yapmiyor musun..

e simdi sen boyle yaparken ben seni kuytuda kistirip gotunu ellesem haksiz mi olacagim..
kendimize bir kız bulmanın tek yolunun,

bir kız bulmak olduğunu gösteren tespittir.
Abaza kızların yaptığıdır 2 dk da hele yanlarında arkadaşları varsa, dedikodusunu yaparlar. kız şöyle, çocuk böyle vs vs. diye değerlendirmeler yapılır not verilir.
Yillar once bir haber okumustum kadinlar evli erkeklere bayiliyormus cok tuhaf o kadar bekar erkek var sen git evli erkeklere bak gerci bazi mallarda milletin karisina bakmaya bayiliyor.
kızlar yerdeki elmadan çok daldaki elmayı ister sevgili yazarlar.
Bi kelime eksik olan cümle. "... hayvan gibi bakması" olacaktı. ama onlar güzel giyinimli kadına baktığı gibi bakar. hemen kıyaslama yapar. erkeği elbise gibi görür. Hayır tatlım, indirimle alınmadık. lütfen o haset gözlerle bakmayı kes.
haksiz olacaksin.
Tamamen evrimseldir.
Bir disi o erkegi tercih ettiyse kesin kayda deger hir ozelligi vardir mantigi gizliden harekete gectigi icin.
mantığı çok basittir: adam, bir kadının (özellikle kadın alımlıysa) dikkatini çekmiş, o kadını koluna takmış ve başka bir kadın da bu durumu görüp, adamın statüsünü ve zekasını merak etmeye başlamıştır. çünkü adam alımlı kadınlar tarafından tercih edilmiştir ve bu arzu uyandırır. hal böyleyken, diğerleri yani etraftaki kadınlar türlü aptallıklarla dikkat çekmeye çalışırlar ya da doğrudan size bakarlar. erkeğe düşen ise bu durumu kontrol edebilmektir çünkü sevgilisi de diğer kukuların işveli bakışlarını fark etmiştir. bu hem iyidir hem de kötüdür çünkü işin sonunda bağır çağır tartışma yaşanabilir. iyi tarafı ise, sevgilinizin size olan bağlılığını arttırır çünkü dikkat çeken bir erkeği daha çok arzular. kadın, erkeğinin varlığıyla, statüsüyle ve çekiciliğiyle kendi rüştünü ispatlamaya çalışan bir değişik canlıdır. erkek bunu gayet iyi bilir.
başta seçilen kendisidir belki ama süreç ilerleyince asıl seçen kendisi olacaktır. evlilik kararını kadınlar mı alıyor zannediyorsunuz?

neyse, geçtiğimiz pazar günü şeytanlığım tuttu. kız kardeşim bir süredir üye olduğum spor salonuna yazılmak istiyordu. pazar günü salona gitmek için hazırlanırken içimdeki şeytanı saldım. o'na, ayda iki kişiyi davet edebilme hakkımın olduğunu söyledim. daha önce bu hakkımın olduğundan bahsetmemiştim çünkü gerek duymamıştım. haliyle garibin gözleri parladı. baktım ki gelmeye teşne, hazırlanmasını söyledim fakat arkadaşıyla program yaptığını, o'nu ekemeyeceğini belirtti. arkadaşın kim dedim, x dedi. x de en az kendisi kadar alımlıydı. onu da çağır dedim. sonrasında konuşturlar falan filan derken arkadaşını da alıp salona gittik. yolda kardeşime döndüm ve bana "abi" diye hitap etmemesini söyledim. "ne diyeyim?" dedi, ismimle hitap et dedim. ikisi de niyetimi anladığı için pis pis sırıttı.

neler yaşandı diye detaya girmeyeceğim çünkü sonuç hepinizin malumu. iki tane çıtırı kapmış bir erkek diğer conanların önüne geçmişti. spor hocası hanım kardeşlerimizden tutun da, genciyle ve yaşlısıyla diğer kadın üyelerin hepsinin dikkatini tarafıma yönelmişti. tek başıma gittiğimde tek tük olan bakışmalar, bu sefer tüm bereketiyle gelmişti.

şöyle ki: spora hafta içi işten önce gittiğim için geçtiğimiz haftanın etkilerini gözlemleyemedim çünkü benimle beraber saat 07:00'de spora gelen herkes yaşını başını almış kodamanlar oluyor. yani sonuçları yarın gözlemleyeceğim.

- merhaba

+ merhaba

- çok özür dilerim, rahatsız ediyorum. kaç setiniz kaldı acaba?

+ iki set daha var ama sırayla girebiliriz. (ummm, subliminalll)

- ayy, teşekkür ederim.

+ rica ederim, buyurun.

ve mhp'nin 40. yılı!
görsel
kızlar bakıyor ama "bakmıyor çeşm-i siyah feryade"
https://www.youtube.com/watch?v=2YR7yHu98xc
noro lim asfaloth.
Bu nasıl bir alfalık vay.