1. 1.
    kadınlardaki duygusallığın, acıma duygusunun yoğunluğunun ve korumacı anaç duyguların bir sonucudur..

yazık çocukcağız piç, kimi kimsesi yok,dur şuna vereyim de gariban sevinsin diyerek yapılan bir aktivite..
    -2 ... vasat adam
  2. 2.
    sen git yıllarca piç erkeklerle takıl yat, sonra evi parası olan efendi erkekle evlenmek iste siktir git şurdan
    4 ... chainard
  3. 3.
    Haklı tercihtir. efendi erkeğin ne çekiciliği var lan ahahah canım ya.

Not: efendi erkeğim.
    2 -1 ... caesar marcus
  4. 4.
    ağlama melih.
    1 ... foxey lady
  5. 5.
    Ondan sonra gocaam benü dövdu,eve ehmek getirmiyo,beni boynuzluyor gibi ağlamalı tepkiler verirseniz kimsenin umrunda olmazsınız gızlar.
    ... barbarinho
  6. 6.
    piç kötüdür. piç eğlenceli, piç sürprizlerle doludur. piç, kızı ağlatır, sevindirir. onun hayatında hikayeler, anılar oluşturur. kızda dolu dolu bir hayat yaşadım diye kendini önemli hisseder. herkes bir hikaye anlatmak ister. piçle olanın çok hikayesi olur. iyi sıradandır, iyi neyse o, iyi basittir. iyi olan adam zaten iyidir. uğraş gerektirmez. piçi iyi yapmak ister kızlar. kızlar uğraşmak ister.

kızlar iyi insanları severler, kötülere aşık olurlar.
    ... nereburalan
  7. 4.
    geçmişinde piç olup akıllanan erkekler tercih sebebi olmalıdırlar.

ne her hangi bir kötülükle karşılaştığında hiç bir şey yapamayacak kadar saf,
    ne de eve her gün içip sıçıp gelecek kadar piç.

koruyucu, kollayıcı aile babası erkekler genelde piçlikten dönmelerdir.

hayatımda çok piçlik yapmadım, ama her türlüsünü bilirim evet.

(bkz: ben)
    ... biyrunefenim
  8. 8.
    SERSERiLiĞiNiZi HAYDUTLUĞUNUZU SiKELiM.
    ... ruzhan
  9. 9.
    https://video.uludagsozluk.com/v/sözlük-kızlarının-sözlükte-konuştukları-ilk-erkek-155068/

... ekaleh