bugün

Yurdumuzun birçok köşesinde,her türlü popüler mekana pusu kurmuş gelen geçen hatun kişiye laf atan denyo toplulukları.Kafasında bir kutu jöleyle,boynunda tasma niyetine bir zincir,konuşma zaten kayık bir şekilde kendini bir halt sanarak kızlara sulanmak isteyen zavallı yaratıklar.Bir de takip etmeye çalışırlar ki linç girişimi demokratik bir hak olarak suç değildir.
onLar Laf atabiLiyor mu?
+* brooooodaaa voheeee
-* amandu haburm

+*abi ne diyor bu kekoLar
-*kızLara laf atıyorlar
en son bir mekanda* sessiz sakin arkadaşlarımla içerken bu hareketi gerçekleştiren 2 keko kızın erkek arkadaşından ve tayfasından öyyle bir dayak yediler ki, kalkıp bi tane de benim vurasım geldi. böylesine öküz olan zihniyetlerin linç girişimine uğraması beni sevindirmektedir.
Telefon numaralarını yüksek sesle dibindeki arkadaşına söyleyen kişilerdir. Amaç: yakındaki kızın bunu duyması, numarayı telefonuna kaydetmesi ve kekoyu aramasıdır. Çalışma olasılığı, %0.
izmir kordonda paten vasitasiyla kaymakta olan tayt giymis bir bayan gören cevval arkadasimiz tabi ki dayanamayip:

- altindaki tayt olayim anam!

diye honkurmustur. lakin bu laf uzerine hic zorlanmadan ve saclarini savurarak, ustelik oldukca alimli bir sekilde * arkasina donup kaymaya devam eden bayanin:

-o tayta ben hergün iki bacagimi sokuyorum yalniz!

demesi uzerine attigimiz kahkahalar olaya taniklik eden bizleri yerlere yatirmis, bayan arkasini donup kayarak uzaklasirken, kahkahanin dozunu kaciran bizleri cevval arkadasin sert bakislariyla basbasa birakmistir. *
laf atmak; mastürbasyonun iletişimdeki halidir... bu tipler başka türlüsünü beceremediklerinden kendilerini bu şekilde tatmin ederler... cesaretleri toplum içinde fiziksel mastürbasyon yapmaya elvermediğinden (aman diyorum...) bunu sözle yaparlar...
(bkz: keko)
oldursenmi yoksa surundursenmi daha ii olur karar vermediim aslında 5-6 tanesinin salladırılmaları daha ii olur die karar verdiim insan gorunumlu kekolar
güncel Önemli Başlıklar