bugün

evet, sevgili okuyucular kızlarin kedi sempatisi, " kedi seviyorsa cok duygusaldir erkektir" onyargisindan sonra, eve kedi alip, bakamayan, uc bes gun sonra sokaga birakip, yeter be kumunu degistirmekten bıktık, birde kızlara sevimlilik yapsin diye aldik pasoo cepten yiyor gerizekalı kedi, diyen sizlersiniz.

peki bu kedi evde ne ise yariyor?

eve gelen kızın tepkisi noluyor?

acılın ben anlatayım size;

bir kere bu bas belasi kedi sokakta dolanirken eve aliniyor, kum ve mama aliniyor sonra.. birde kumu dokmek icin bir aparat.

ilk basta hosunuza gidiyor,
aa ne kadar sevimli, karılar gorunce bayılacaklar felan diye cosuyor, gaza geliyor insan, basina gelecekleri bilmeden.
fotograflarini cekip profile yerlestiriyor., msn de avatar eyliyor.

eee peki bi bağyan cıkıp, "aa kedi cok guzelmis evde beraber oynar, sevisiriz" diyor mu? tabiki hayir.

evi dagitiyor, donlarinizi ev arkadasinizin odasina birakiyor.

kalemlerinizin ucunu kemiriyor(dişi kaşınmış yazııkk)

kuş tüyünden yapilmis yastiklarin icine ediyor.

arada arkadaslar arasinda "ooo fikri eve kedi mi aldin cok sirin sasi sasi bakıyor cok sevimli yaa" diye seviyorlar.

ya sormayin aldik da, "bi skime yaramadi dostlar" diyemiyorsunuz.

kedi gun gectikce basa bela okuyor, o dokmediginiz kumlar, evde koku yapiyor, gaz maskesi almadan eve girmek neredeyse imkansizlasiyor.
acliktan ustunuzu basinizi tirmaliyor, siz peynir makarnaya talim ederken bu ibne whiskas istiyor.

bırakın ise yaramayi birde evin cok pis diye eldekini kaciriyor.

bu noktadan sonra artik ondan kurtulma planlari yapmaya basliyor insan.

ilk once kedime yuva ariyorum diye saga sola ilan veriyor.

gidiyor arka sokakta birakiyor, kedi nasil yapiyorsa evi buluyor.

sansli ise baska bir abazan arkadasi ile paslasiyor, yalandan "abi kadınlar cok seviyordu evden cikmiyorlardi sikildim ya" diyerekten arkadasinin basina bela edebiliyor.

evet dostlar, kedi gibi duygusal hayvanlari ucuz oyunlarmiza alet etmeyelim lutfen.

ben daha ilgi cekici bir taktik buldum, "ev de dinazorum var, adi da denver"( denver the last dinosaur dan hatirlayalim) diyorum.

kedi, dinazor hikaye, niyet sahane.

(eee hanimkizim sen de anla artik, evimde kedi var diyen erkege acimiyorsan kediye acı, cos, costur)