bugün

rezil bir durumdur.sevdiceği almış güzel bir bahar günü arabayla gezmektesinizdir ancak an gelir siz debriyaj gaz pedalı ayarını kaçırıp arabayı stop ettirir ve yerin dibine girersiniz.kız anlayışlı olsa da yine de siz kan ter içinde surat kıpkırmızı tekrar çalıştırırsınız aracınızı.daha kötüsü birkaç dk.sonra yeni bir stoptur.içinizden arabaya etmediğiniz küfür kalmaz.
bir de arabayı stop ettirdiğini çaktırmamaya çalışan tipler vardır ki ben o sınıfa dahil ediyorum kendimi.
MOON WALK yaparken takılıp düşmek kadar rezil bir durum değildir beri yandan.
Bir daha almıycam bu benzinciden,diyerek geçiştirilebilecek durumdur.Fakat bunu söylerken kızarılmamalı,terlenmemeli ,telaş yapmamalıdır.Duruma göre bu botlarla da araba kullanılmıyor denilebilir.
(bkz: intihar sebepleri) **
karizmayıda stop ettirmektir.
bozuntuya vermeden kızı öpmeye başlayarak 'isteyerek yaptım' havası yaratılabilecek olay. sonuçları ne olur bilemem ama, denemeye değer.
'senin yanında nerdeyse benim kalbim duracak, araba nasıl durmasın' gibisinden laflarla olay kıvırılmaya çalışılabilir.
son derece normal bir durumdur. ne var yani nolmuş ki. ister arabayı stop ettir ister kaza yap. nedir yani. arabayı kullanımına göre mi sevecek kız seni? neyse ben daha da konuşmayacağım.
hiç istif bozmadan araba çalıştırılır ve
-bak hayatım sen de araba kullanırken stop ettirirsen böyle sakin sakin tekrar çalıştırırsın bunda bişey yok

öğreten adam pozlarına sebep olan durum.
(bkz: hızla gezerken arabayı stop ettirmek)
kızın "bak erkeklerde yapabiliyor bu hatayı" diye düşünmesini ve rahatlamasını sağlayacak harekettir.
iyiye işarettir.arka koltuk varsa daha da bir güzeldir.fakat arada bir dikiz aynalarından dışarısı kontrol edilmelidir.

stop etmek 'mili olmak'anlamına da gelebilir.arabada milli olmak ayrı bir kavramdır.her milli arkadaş otoda da milli olmuş sayılmaz.
ilk stoptan sonra camlara siyah film çekilir ve bu 'bu otoda milli olunmuştur' vb. mesajların verilmesinde çok işe yarar...
karizmanın resetlenme nedenlerinden biridir.
eğer araç düz vites ise ve sizde araba kullanmayı yeni öğrendiyseniz kızla gezmek pek akıllıca olmaz. en ufak bir yokuşta içinizden yalvarırsızın allahım nolur trafik sıkışmasın yokuşta kalmayalım diye.
(bkz: zall koş sözlüğü takıntılı krolar basmış)
-ahaahaha diye gülmek isteyen kız arkadaşın da sevgilisi bozulmasın diye kendini sıkmasına neden olan durumdur.
güncel Önemli Başlıklar