bugün

alınan sidi'nin veya dividi'nin bozuk çıkması gibi bir şeydir sevgili yurdumuzda. cezası: idamdır. bazen intiharlar da görülebilir..

genç çift gerdekten sonra tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine sinir krizi geçiren damat x*, tabanca ile önce karısı B.Ç.*'yi ağzından vurdu sonra yatak odasında bulduğu ruj ile aynaya Anne, baba sizi çok seviyorum.Kız bozuk çıktı`' yazarak başına bir el ateş açtı.

(bkz: yorumsuz)

http://haber.mynet.com/sa...ayis2008/O1211800035015/1
akabınde sanayıye goturup tamır ettırılmesı vacıptır.

(bkz: allahım sen aklımı koru)
çarşıdan aldım, kurcaladım baktım ama bozuk bu; gibi ne idüğü belirsiz bir zihniyetin ürünü olan durum. daimi olarak kadın bedenini metalaştıran toplumsal baskı unsurları dolayısıyla da kadını bedeni üzerinden tanımlamaya çalışan eril kişisi tespiti. böye gelmiş böyle gidecek midir bilinmez, ama bu hastalıklı zihniyet devam ettikçe böyle vakalar da gündeme gelmeye devam edecektir, ne yazık ki.

ah o üzerimize işlemiş toplumsal kodlar, bir adım ileriye götürmeyecek davranışlar yumağına boğuyor eril veya dişi kişisini.
(bkz: kız bozuk çıktı)
"yedek parça sorunu yoktur neyse ki , kimi jinekologlarda orjinalinden ayırt edilemeyecek çakma kızlık zarı mevcuttur. bozuk ise aldığınız aileye geri götürün , 1 kerelik garantisi var ürünlerimizin" açıklamasını yadırgamadan dinleyecek insandır bunu söyleyen insan. 2 canı tehlikeye atacak kadar da gözü dönmüş. yorumlar arasında çok sevdiğinden böyle yapmış olabileceğine dair bir yorum var , sözde cahillik değilmiş. cahillik değilse aynaya "kız bozuk çıktı" yazmak da neyin nesi? allahım sen bunlara akıl ve fikir serpiştir , zira sebille dağıtsan da bi damladan fazlasını almıyor beyinleri!
pazardan alındığı ve eve geldiğinde buzdolabında saklanmadığından dolayı bozuk olma ihtimali yüksektir .*
namusu bacak arasında arayanların kullandıgı igrenc bir tabirdir.*
(bkz: ve tanrı öküzü yarattı)*
faturasıyla birlikte 15 gün içinde iade edilip giderilesi durumdur. *
insanin degerinin kalmadigini belirten bir deyim. ugrunda cinayetler islediginiz bekaret zimbirtisi kadar gozunuze sinek kacsin.
kızlara mal muamelesi yapanları cümlesi. televizyon mu lan bu bozuk falan diyosun. ya da yoğurt mu ? bozulmuş bu yenmez ...
allah insana başka bozukluklar vermesin. kızlara hala böyle davranan insanlar için ise denecek bir söz yok.
degistirilmesi gerekir. olmadi baska bir yolla, mesela tabancayla kan cikartilir. herkes rahatlar.
(bkz: dvd nin bozuk çıkması)
(bkz: yoğurdun bozuk çıkması)
(bkz: etin küflenmesi)
(bkz: kızların bozuk çıkması)
(bkz: erkeklerin ayılıkları)
seviyesizlerin kullandığı akıl almaz cümle. bu mantıktaki adamlar kızın ailesine gidip yenisiyle değiştirin diyebilecek kapasitede yaratıcılıklara da sahip olabilirler.
"bekaret iki bacak arasında değildir" savunmasıyla karşılaşabileceğiniz vahim durum.
(bkz: gerdek gecesi erkegin iktidarsiz cikmasi)
(bkz: bu kızın son kullanma tarihi geçmiş)

böyle düşünen insanlara burdan okkalı bir küfür ederim ama lanet olsun ki uçma tehlikesi var.
erkeğin bozuk çıkmasından iyidir.

en azından, böyle düşünebilen ve türlü sebeplerle beyni mutasyona uğramış adem oğlu'nun; bir jenerasyon daha olsun neslini* devam ettirebilme şansı var demektir.
artık zor bi durum. maşallah jinekologlar trikotaj atolyesi gibi çalışıyor. neyse birde kız çıktı evlenmeden sonra beni aldatmaz diyenlere dikkatine tadını alınca insan açılıyor mu ne, dna testi yaptıran her 4 kişiden biri gerçek baba olmadığını öğreniyormuş.

http://mavismor.blogcu.co...nlerde-artti_3563905.html
bozuk insan cümlesi.
-abi, kız bozuk!
-nasıl bozuk?
-sana bozuk!

-baba, kız bozuk!
-bi el at düzelir, aldığımda anan da bozuktu!

-ana, kız bozuk!
-garantisi geçmediyse değiştirelim oğlum!

-kız bozuk!
-bozulur tabi asuman, abarttın kıyafetiyle dalga geçmeyi. itin götüne soktun!

-kız bozuk oğlum!
-e olsun ben de bozuğum!
-mehmet?
-memoş desek!
kızı bir malmış gibi gösteren ruhu bozuk abazan beyanı.
(bkz: bayan motor)
(bkz: tamponda sorun var abi)
mal mı lan da kız bozuk cıksın. resmen meta olarak bakmaktan gelir. önce bozuk beyni tamir ettirmek lazım tabii.
güncel Önemli Başlıklar