1. ?.
  inmesi iyi ama çıkması yoran bi eylem. erkek hadi artık eve gitsekmi diye kıvranırken, kız biyerlere takılalım havası içerisindedir. ama galatasaraya kadar bir yere girmesini engellemişseniz %90 kurtarmıssınız demektir. sonra aradan tarlabaşına gidilir. ordan otobüse binilir. günü kurtarmanın keyfi yaşanır.

  (bkz: dolmuş parasını sevgiliye kilitlemek)
  5 -1 ... machados
 2. ?.
  ayiptir, gunahtir. sorun, kesinlikle culsuzluk degildir. bu daha cok bi karakter bozuklugudur. hayir, mekan bilmiyosan onceden samimi bi arkadasinla git, dal ara sokaklara. ulan para verseler istiklal`in yarisini yurumem ben arkadasimla. kizla bile degil yani. ha nedir bi yerde oturur yemek yersin, ilerde cay icersin; arada birazcik yurursun. ama bokunu cikarmamak lazim di mi?
  4 ... child
 3. ?.
  (bkz: param var konuşuyorum)
  5 -1 ... machados
 4. ?.
  1-2 turdan sonra kızın 'lan bu bana deger vermiyor galiba' diye düşünmesine yol açan eylem.hele kıza birkaç kere hadi boşver eve gidelim dediyseniz ilişki kuvvetle muhtemel son anlarını yaşıyordur
  2 ... freeplayer
 5. 1.
  son zamanlarda vitrinlerdeki "indirim" yazısını göreceğiniz için, zararlı çıkabilme ihtimalinizin yüksek olduğu aktivite.
  3 ... 35mm
 6. 2.
  + nurican çok yoruldum ben. artık oturalım bir yerde.
  - bak şurda boş banklar var gel oturalım.
  + aa ama ben acıktım da.
  - simit alim mi sana.
  + eve gidelim nurican.
  - bize mi size mi?
  + manyak ettin beni nurican manyaak.
  7 -1 ... arabaciarabayatasget
 7. 3.
  hiç bir şeyin akla gelmediği anlarda an itibariyle istiklal caddesinde iseniz vakit geçirmek için daha ucuz bir şeyin olmadığından yapılabilecek eylem.
  1 ... unforgiven2
 8. 4.
  öğrenci tipi insandan beklenebilecek davranıştır.
  1 ... gigantic
 9. 5.
  (bkz: yazarlarin aslinda demek istedikleri)
  (bkz: ekşisözlüğe dönüş)
  2 ... benzin
 10. 6.
  (bkz: kiz kulesi ne ice tea icmeye goturen sevgili)
  1 ... gazoz_kapagi