1. ?.
    inmesi iyi ama çıkması yoran bi eylem. erkek hadi artık eve gitsekmi diye kıvranırken, kız biyerlere takılalım havası içerisindedir. ama galatasaraya kadar bir yere girmesini engellemişseniz %90 kurtarmıssınız demektir. sonra aradan tarlabaşına gidilir. ordan otobüse binilir. günü kurtarmanın keyfi yaşanır.

(bkz: dolmuş parasını sevgiliye kilitlemek)
    5 -1 ... machados
  2. ?.
    ayiptir, gunahtir. sorun, kesinlikle culsuzluk degildir. bu daha cok bi karakter bozuklugudur. hayir, mekan bilmiyosan onceden samimi bi arkadasinla git, dal ara sokaklara. ulan para verseler istiklal`in yarisini yurumem ben arkadasimla. kizla bile degil yani. ha nedir bi yerde oturur yemek yersin, ilerde cay icersin; arada birazcik yurursun. ama bokunu cikarmamak lazim di mi?
    4 ... child
  3. ?.
    (bkz: param var konuşuyorum)
    5 -1 ... machados
  4. ?.
    1-2 turdan sonra kızın 'lan bu bana deger vermiyor galiba' diye düşünmesine yol açan eylem.hele kıza birkaç kere hadi boşver eve gidelim dediyseniz ilişki kuvvetle muhtemel son anlarını yaşıyordur
    2 ... freeplayer
  5. 1.
    son zamanlarda vitrinlerdeki "indirim" yazısını göreceğiniz için, zararlı çıkabilme ihtimalinizin yüksek olduğu aktivite.
    3 ... 35mm
  6. 2.
    + nurican çok yoruldum ben. artık oturalım bir yerde.
    - bak şurda boş banklar var gel oturalım.
    + aa ama ben acıktım da.
    - simit alim mi sana.
    + eve gidelim nurican.
    - bize mi size mi?
    + manyak ettin beni nurican manyaak.
    7 -1 ... arabaciarabayatasget
  7. 3.
    hiç bir şeyin akla gelmediği anlarda an itibariyle istiklal caddesinde iseniz vakit geçirmek için daha ucuz bir şeyin olmadığından yapılabilecek eylem.
    1 ... unforgiven2
  8. 4.
    öğrenci tipi insandan beklenebilecek davranıştır.
    1 ... gigantic
  9. 5.
    (bkz: yazarlarin aslinda demek istedikleri)
    (bkz: ekşisözlüğe dönüş)
    2 ... benzin
  10. 6.
    (bkz: kiz kulesi ne ice tea icmeye goturen sevgili)
    1 ... gazoz_kapagi