1. .
  en sevilen iett şöforudur..gaza öyle bir basar ki yol açıksa gideceğiniz yere en hızlı şekilde götürür sizi..şayet yol kapalıysa bile sağdan, soldan, aralardan biryerlerden kaçarak illa ki aşar o trafiği..bazen acelem olduğu vakit şöforleri kızdırmayı düşünmemişim de değildir hani..

  bu arada iett aleminin en hızlı şöforleri 85 hattındadır..biri deli olur ikisi deli olur da hepsi mi deli olur kardeşim..bunu da dipnot olarak ekleyelim efem..*
  2 ... harabe
 2. .
  aslında bazıları çok efendi olup çok yardımsever olabiliyorlar. ama bazıları var ki hiç üşenmeden adam sollama yaptığında düz gidiyorlar.* orda o kadar insan var başlıyor 7 sülalesinin hatrını sormaya. ama ön yargı veya meslek ayrımı yapmak çok saçmadır. ekstra olarak;
  (bkz: kızgın dolmuş şöforleri)
  ... kacak kelebek
 3. .
  1 saatlik yolu 15 dakikada almanızı sağlarlar .. bir de geç kaldığınız bir yer varsa, elleri öpülesi insanlar haline gelirler.
  1 ... tudor lodge
 4. .
  kızgınlığı sadece ve sadece gün boyu önünde bi biip diye öten aletten kaynaklanan şöfördür. düşünsenize kimse yol sormak dışında onlarla sohbet etmiyo radyo açmaları yasak sigara içemiyorlar ve sürekli aynı bi biip. arada bir akbili bitmiş yurdum insanının makineden çıkarttığı değişik sesle kendini bulabiliyor bu şöför. önyargılı olmayalım.
  ... koka
 5. .
  Bombadan farksızdır.
  ... makinist
 6. .
  (#1984544)
  ... zenobia
 7. .
  frene sert basan insanları patates gibi ordan oraya yuvarlayan, küçük çocukların kusmasına sebep, kıroların "yavaş be kardeşim nereye gidiyosun tabakhaneye mi?" diye seslendiği şofördür.
  ... jai guru de va om