1. 1.
  ohh jesus, sen bunlardan koru bizi.
  dua ederek, imanlı girişimi yapmış olmanın verdiği iç ferahlığı ile sizleri selamlıyorum.

  meselemize dönersek, bu ''kız olduğu için övünen hatun'' dediğimiz, maskelediğmiz şeyin, açık versiyonu şudur; ''sikişmediği için övünen hatun''.

  kibarlığımdan dolayı başlığı böyle yazdım. *

  şimdi bu hatunlar aslında bildiğin gerizekalıdır. övündükleri şeyin salaklığını bir kenera koyarak, aslında ne kadar boş ve temelsiz olduğunu kanıtlayacağım.

  evet kız olduğu için övünen hatun kişi, sana sesleniyorum. ikimiz de biliyoruz, kızlığınla övünürken içinden '' ulan acaba nasıl?'' diye sorduğunu. işemekten başka hiç bir boka yaramayan organını parmakla tatmin etmeye çalıştığını.

  ve en önemlisi ikimiz de biliyoruz ki hiç kimsenin seninle ilişkiye girmeye çalışmamasının ne kadar ezik hale sokutğunu seni. ezikliğini cinselliğini yaşayan hatunlara '' orospu '', '' kaşar zaten bu '' diyerek kapatmaya çalıştığını.

  yapma evladım bunu. şunu sok kafana ve düşün, her .. bir y..k vardır. öperim.
  2 -9 ... pislik herif
 2. 2.
  yazıktır,psikolojisi de bozuktur dediğim kız. tercih meselesidir,saygı duyarım ancak hatun kişi bu tercihinden dolayı övünüyorsa üzülürüm onun için,övüneceği başka bir şeyi yok mu yahu "aldım verdim" muhabbetinden başka?
  ... mucize
 3. 3.
  zaten doğuştan içinde bulunduğu durum ile övünen kızdır. zaten öyle gelmişiz dünyaya bacım fazladan övünmemize gerek yok.
  eh herkes bedeniyle birşeyler yaparken sen yapmadın diye övünüyorsan o ayrı.

  ama kız olmayı bir avcılık yeteneği olarak kullanıyorsan o büyük bir aymazlıktır.

  avlanan: evleneceği kızın bakire olmasını isteyen erkek
  avlayan: bekareti kaptırmamak için her şeyi yapan kız.

  bilmem anlatabilindi mi?
  1 ... serenitytheone