bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kızın bohçası ağır olmamalı ki camdan attığında tutayım derken boynunuz kırılmasın.
    bu husus kaçırılacak olan kızdan önemle rica edilmelidir.
    2 ... sıçtırtma lamasına
  2. 2.
    türk filmi klişelerinden sıyrılmak adına kaçırılanın, kızın annesi olmamasına dikkat edilmelidir.
    1 ... cikarinbeniburdan
  3. 3.
    mümkünse kıza kendinizi kaçırtmak en pratik çözümdür. hem yakalandığınızda ben masumum hakim bey deme şansını olur. ayrıca konuya ilgi duyacak gazeteciler sayesinde, bir hayırseverin size ve kıza acıyıp "uleynn düğün masrafları benden, bir yuva kurmak hayırlı iştir" türünden gaza gelmesine de neden olursunuz.
    ... kirmastılı
  4. 4.
    dusunulmesi ve tasinalmasi gereken onemli bir eylemdir,zira kiz kilolu bir sahis ise omur boyu notre dame kamburu olarak yasaminizi gecirmek zorunda kalirsiniz.
    ... armin
  5. 5.
    üçkere istetin vermezlerse kaçırın
    yemeği ocakta bırakmamasını söyleyin zira karagümrük yanıyor....
    2 ... aabi
  6. 6.
    olayın bokunu çıkarıp kız kaçıran atmayınız.
    4 -1 ... pulp fiction
  7. 7.
    mümkünse evine gidipte kaçırmayın. bakkala, manava, çöp atmaya gittiğinde kaçırın ki evdeki tehlikeler(baba,abi,amca,dayı) uzak olsun. ayrıca bohçasına ya da bavuluna çok eşya doldurmamasını tembih edin. ağırlık kaçma hızını azaltır.
    ... gonulcelen
  8. 8.
    -önceden pratik yapmakta fayda var.kızın kilosuna göre ağırlık kaldırmak vb. gibi.
    -yardım amacıyla bir kaç kankiyle birlikte işi yapmak.
    -kızın yanında çeyizim diye getirebileceği bir ordu eşyaya karşı önlemini önceden almak ( kamyon kiralamak vs. tabi kızın haberi varsa)
    -evin koordinatlarını önceden bilmek( türk filmlerinde görmeye alışık olduğumuz çuvalı kaynananın başına geçirmek hadisesinin yaşanmaması için)
    -yanına kızın varsa babası,abisi vs korunmak amacıyla silah taşımak.
    - son birkez emin olup olmadığını düşünmek!!!
    ... aquantass
  9. 9.
    kızlara guven olmaz, kızın gercekten o anda kacacagından gozunu kararttıgından emın olmak gerekır. kız mılletı bu ben gelemeyecegım, yapamayacagım derse * gece yarısı kalıverırsınız kapı onlerınde..*
    ... meleklerde aglar
  10. 10.
    kaçırayım derken kaçırılmamak.
    ... martyns