bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kızın hayalden daha hayal bir duruma gelmesidir sizin için...
    kızamı yanılır,rezil olunduğunamı yanılır,müstakbel kayınpederin kahkahalarınamı yanılır bilinmez...
    kötü bişeydir yani kızı seviyosanız yapmayın...*
    10 -4 ... selmagezinir
  2. 2.
    osurmak bilimsel açıdan ele almak gerekirse; sinirsel bir zorlanma değil, sindirimsel bir zorlanmanın eseri olduğundan, eylemi gerçekleştirenin hem sinir hem de sindirim sistemini kız istemeye tamamen kaptırmış olması muhtemeldir.
    6 ... coincidental magic
  3. 3.
    kız almayı unutup kös kös eve dönme durumudur,ben şahsen kızımı vermem.Bugün bunu yapan yarın altına yapar
    3 -1 ... hanimaga
  4. 4.
    suç kayınvalideye atılırsa daha bir tadından yenmez...*
    6 ... selmagezinir
  5. 5.
    Dialog sole gelisir:
    -Allahin emri oho ohe(oksurme efekti)peygamberin kabri ile kizinizi saglikli oglumuza istiyoruz.
    -Verdim getti simdi evi bosaltalim.
    5 ... gkbayrak
  6. 6.
    akibetinizin osuruğun niteliğine yani kokulu yada kokusuz oluşuna göre değişeceği durum...
    ben yapmadım miki yaptı da denilebilir lakin miki bilindiği gibi sıvılarla ilgilenmektedir kaçak gazlar ilgi alanında diildir.
    3 ... sıçtırtma lamasına
  7. 7.
    iğrenç bir durumdur.
    ancak, kişi ev ofis deodorantları satıcısı ise kesinlike kariyerinde ne kadar başarılı olduğunu kayınpederine kanıtlamak için iyi bir fırsat elde etmiştir.*
    1 ... babakale
  8. 8.
    - madem gençler aralarında anlaşmışlar verdim gitti

- ben de saldım gitti
    17 -2 ... registerlater
  9. 9.
    bu durumun daha once gerçekleşmiş olup olmadığını anlayamadığım,sadece bu kız isteme işinin cılkını çıkartmak için açıldığına inandığım bi konu başlığı.
    1 -1 ... kahireden ibrahim paşa
  10. 10.
    söylenecek fazla birşey yoktur durumu Tamamiyle kızın ailesinin vicdanına bırakarak dürüstçe özür sunmak en doğrusudur.
    (bkz: alışmadık götte osuruk durmaz)
    ... depression