bugün

kızın hayalden daha hayal bir duruma gelmesidir sizin için...
kızamı yanılır,rezil olunduğunamı yanılır,müstakbel kayınpederin kahkahalarınamı yanılır bilinmez...
kötü bişeydir yani kızı seviyosanız yapmayın...*
osurmak bilimsel açıdan ele almak gerekirse; sinirsel bir zorlanma değil, sindirimsel bir zorlanmanın eseri olduğundan, eylemi gerçekleştirenin hem sinir hem de sindirim sistemini kız istemeye tamamen kaptırmış olması muhtemeldir.
kız almayı unutup kös kös eve dönme durumudur,ben şahsen kızımı vermem.Bugün bunu yapan yarın altına yapar
suç kayınvalideye atılırsa daha bir tadından yenmez...*
Dialog sole gelisir:
-Allahin emri oho ohe(oksurme efekti)peygamberin kabri ile kizinizi saglikli oglumuza istiyoruz.
-Verdim getti simdi evi bosaltalim.
iğrenç bir durumdur.
ancak, kişi ev ofis deodorantları satıcısı ise kesinlike kariyerinde ne kadar başarılı olduğunu kayınpederine kanıtlamak için iyi bir fırsat elde etmiştir.*
- madem gençler aralarında anlaşmışlar verdim gitti

- ben de saldım gitti
bu durumun daha once gerçekleşmiş olup olmadığını anlayamadığım,sadece bu kız isteme işinin cılkını çıkartmak için açıldığına inandığım bi konu başlığı.
devamında başka boşaltım çeşitlerine de neden olabilecek bir durum...

(bkz: aşkın götü kördür)
(bkz: aşkta her şey mümkün)
(bkz: sesli olunca kokmuyo)
(bkz: gotun agzi torba değil ki büzesin)
^^düşünelim biz sizi ararız^^...tarzından bir cümle ile direkt olarak karşılandığı andır.
(bkz: eli boş dönmek)
acele etmeyin yahu ''onu isteriz bunu isteriz'' diye nasıl olsa osuttururlar.
k.peder - oğlum ne iş yaparsın dedik sözlük mözlük yazarım falan dedin hiç bişey anlamadık.ne iş yapar bu yazar kac lira alır?
damat - efendim daha maaş bağlanmadı sozluk reklam alırsa inş. o da olur.
k.peder - nasıl geçindirceksin peki aileni?
damat - pıırt!
k.peder - oha!
baba - zoort!..valla geldiimizden beri iice şiştiydim ben de.
damat - ya baba nabıyosun ya!
baba - diyene bak diyene.artık aile sayılırız oğlum anlatsana k.pederine evde nasıl osuurk yarışı yaptığımızı auhaah
kardeş - çek enişte ara gazı çek battı balık yan gider auahah
k.peder - kızım çeklişten mi çıktı bunlar sana!
gelin - allah belanızı versin mahmut yaaa üühühühühüh
bakışları bir anda osuran kişiye, ardından yere çevrireceği ve kıs kıs gülüşmelerin başlamasına mani olabilecek eylemdir. eğer eylemi gerçekleştiren kişi kızın babası ise verdik gitti demek yerine osurmuş olması muhtemeldir.
- allahın emri peygamberin ka....
- katatopaaark !!!
- !!??
- ehem..şey...iyi insanın içinde kötü şey olmazmış.olaya bir de bu yönden bakalım.
- verdim gitti. *
(bkz: yellenen bülent ersoy tepkisi vermek)
FiZiK BiLiMiNDEki öğretilere göre çıkan gazın yerini başka bir şey dolduracaktır. biz buna halk arasında şemsiye diyoruz...
süreklilik arzediyorsa kız isteme faslına girilemeden evin yolunun tutulacağını müjdeleyen talihsizlik.
kızın verilmemesiyle ya da evin karta kaçmış büyük kızının verilmesiyle sonuçlanacak hadisedir.
Kız da karşılık verirse kızın babasının folloş olacağı durumdu ha birde duruma damadın babası da olaya katılırsa gelin hanımın annesinin yemeklerinde bir problem var demektir ama damadın da gelinin de annesi osurursa kızın babası ölür.
müstakbel damadın bunu hissettiği anda bağırarak " emine!seni çook seviyorum!! " diye bağırması pırt sesinin önüne geçebilir belki...olmazsa... " beni böyle kabul edebilecek misin aşkım? " demesi icab eder...
müstakbel baba anlayışlı birisiyle yaşanan kazayı önemsemez. ama kılın tekiyse müstakbel damat babanın kızını alma yerine baba...*
damat tarafı - dt
gelin tarafı - gt

dt - merhaba, allahin izini peygembırin * kavrinle kızınızı oglumuuz jonathan' a istiyırız
gt - verdik gitti, sizden iyisini mi bulucaz canım.
dt - haydi 1,2,3 (zort),(zort),(zort)
gt - ama naaptınız siz ?!
dt - biz kız evi gaz evi diye duymuştuk da !
gt - biz bi daha düşünelim o zaman, çikolatayı da bitter almışsınız zaten !
kız tarafının gözünde değer artıracak durum. oğlan tarafının kendilerini ne kadar önemsediklerini görüp gururlanacaklardır. böylece de kızı kolayca vereceklerdir.
- allah in emri peygamberin... (zortttt!) eee efenim, uzmanlar; "ossurugu guclu olanin cigerleri de guclu oluyo" diyorlarmis... ne diyosunuz? veriyo musunuz kizi?

(bkz: savunma mekanizmasi)