bugün

bir faydası yoktur.

zira biz bugüne kadar eli şeyinde hayatında hiç kız görmemiş gibi bakan ya da elim birine değerse namusuma laf gelir diye düşünen zerzevatlardan ülke olarak hiçbir hayır görmedik..

kızlar okumamalı , onların görevi evde beylerine hizmet etmek , kocalarının çocuklarını doğurmak , onların gönlünü hoş tutarken dünyada cehennemi yaşamaktır diye düşünenlere hiç girmedim dikkat ettiysen. hayatında sadece bir kez -düğün gecesi- gördüğü bir adama mal gibi satılmak zorunda kalmaktan da bahsetmiyorum. bunların sosyal yönden toplumda meydana getirdiği hasarlar başka entarilerin kumaşı.

ımm , bir kız olarak fazla konuştum galiba. ben mutfağa gidip beyim için çorba kaynatayım. amin.
dershanenin dinci bağlantıları olduğu gösterilmiş olur.
dinci oldurulduğunun farkında dahi olmayan aileler çocuklarını bu dershaneye verirler, daha çok para kazanılır. her şey yolunda gider yani.
kızsız/erkeksiz kalan sözümona öğrencilerin * eğitim(!) süreçleri bitince fazlasıyla coşmaları bir faydadır.
cemaat dershanelerine giden adaylardan geniş çapta bilgi alınabilecek faydalar silsilesi.
erkek kısmı için; cevval bir hatun avlayıcısı olmanızı sağlamasıdır. okulda dişi kişi bulamayan bünye, okul çıkışı dişi arama kabiliyetini elde eder. böylelikle genç yaşta karşı cinsi elde etmenin en zor yoluyla tanışır. hayat şartlarında "armut piş ağzıma düş"ten ziyade uğraşıp didinerek semere kazanmayı öğrenir. bu vesileyle "kız erkek ayrı eğitim" faydalıdır.
jöle kullanımını azlatır.
eşcinsel nufusa katkı sağlayabilir durumdur. *
memlekette bir sürü abaza yetişmesini sağlayan durumdur.
Muhteşem edebi eserler bile ortaya konabilir.
gençlerin okulda ti.işmelerini önler. bırakın lan bu her şeye pipinin ucundan bakmayı.
ergenlik çağındaki gençlerin mastürbasyon yapmayı öğrenmesini sağlar.
erkeklere "kadınların kafa karışıklı"ğı hakkında, kızlara da "erkeklerin onları asla anlayamayacakları" konulu dersler eklenebilir müfredata.
ayrı eğitim oldu mu kızlar erkeklerin nasıl bir yaratık olduklarından habersiz okullarını mutlu bahtıyar okuyorlar.. * *
hiç bir faydası yoktur. geri kafalılığın eğitime yansımış halidir. sürekli kızlarla veya sürekli aynı cinsten insanların bir arada olması onları kendi cinsleirne ilgi duymaya itebilir. bu yandan kimse bakmaz fakat kız erkek bir eğitim yapmak hem laiklik hemde çağdaşlık açısından daha uygun düşer. cinsiyet ayrımı ve hatta ayrım yapmak bu zamanda gerikafalılıktan başka bir şey değildir.
sevgilinizin bakışları altında hergün ögretmeninizden azar işitmemek en büyük faydasıdır. aynı sınıfta olmadıgınız için sevgilinize rahatlıkla yalan söyleyebilir sınıfın en çalışkan ögrencisi oldugunuza dahi inandırabilirsiniz.
güncel Önemli Başlıklar