1. 1.
  sevgilinizin bakışları altında hergün ögretmeninizden azar işitmemek en büyük faydasıdır. aynı sınıfta olmadıgınız için sevgilinize rahatlıkla yalan söyleyebilir sınıfın en çalışkan ögrencisi oldugunuza dahi inandırabilirsiniz.
  1 ... storyz
 2. 2.
  hiç bir faydası yoktur. geri kafalılığın eğitime yansımış halidir. sürekli kızlarla veya sürekli aynı cinsten insanların bir arada olması onları kendi cinsleirne ilgi duymaya itebilir. bu yandan kimse bakmaz fakat kız erkek bir eğitim yapmak hem laiklik hemde çağdaşlık açısından daha uygun düşer. cinsiyet ayrımı ve hatta ayrım yapmak bu zamanda gerikafalılıktan başka bir şey değildir.
  3 -1 ... kurbaa kermitin parmaklari
 3. 3.
  ayrı eğitim oldu mu kızlar erkeklerin nasıl bir yaratık olduklarından habersiz okullarını mutlu bahtıyar okuyorlar.. * *
  4 -4 ... rire jaune
 4. 4.
  erkeklere "kadınların kafa karışıklı"ğı hakkında, kızlara da "erkeklerin onları asla anlayamayacakları" konulu dersler eklenebilir müfredata.
  ... gsvvn
 5. 5.
  ergenlik çağındaki gençlerin mastürbasyon yapmayı öğrenmesini sağlar.
  ... coutcin
 6. 6.
  gençlerin okulda ti.işmelerini önler. bırakın lan bu her şeye pipinin ucundan bakmayı.
  ... pilotmont
 7. 7.
  memlekette bir sürü abaza yetişmesini sağlayan durumdur.
  Muhteşem edebi eserler bile ortaya konabilir.
  3 ... dervisabdi
 8. 8.
  eşcinsel nufusa katkı sağlayabilir durumdur. *
  6 ... sizoyumulanfrenoldugumkadar
 9. 9.
  jöle kullanımını azlatır.
  1 ... t bag
 10. 10.
  erkek kısmı için; cevval bir hatun avlayıcısı olmanızı sağlamasıdır. okulda dişi kişi bulamayan bünye, okul çıkışı dişi arama kabiliyetini elde eder. böylelikle genç yaşta karşı cinsi elde etmenin en zor yoluyla tanışır. hayat şartlarında "armut piş ağzıma düş"ten ziyade uğraşıp didinerek semere kazanmayı öğrenir. bu vesileyle "kız erkek ayrı eğitim" faydalıdır.
  -1 ... ankarakarakedisi