bugün

YAZARIN KIZ ARKADAŞININ DA SÖZLÜKTE YAZAR OLMASI DURUMUDUR Ki, BU BiR NEVi FACiA OLABiLiR.
BU DURUMDA YAZAR ENTRY GiRERKEN DiKKATLi OLMAK ZORUNDADIR, AYRICA ÖYLE HER HATUN KiŞi iÇiN DE ENTRY GiRMESi SÖZ KONUSU OLMAZ. YAZARIN ÖZGÜRLÜĞÜNÜ SINIRLAYICI BiR DURUM OLDUĞUNDAN TAVSiYE EDiLMEZ.
erkeksel hayvanlıklar yapmaya engel teşkil eder.
gerçek bir yazarın sevgilisininde yazar olmasına rağmen, hiç bir baskıdan çekinmeden sözlükte babalar gibi yazması gerektiği, hatta seks başlığı altında bile cesurca yazarak sevgilisinden takdir görebileceği, işter yazar dediğin böyle olur dedirtecek durum. (bkz: seks)
(#1115019)
sevgilisinden saklayacağı bir şey olmayan için sakıncalı da olmayan, aksine eğlenceli olan durumdur.
erkek yazarın yazılarına sansür uygulamasına neden olur. istediği şeyleri tam söyleyemez güzel bi entry gelse aklına kız okur diye girmeyebilir. cinsel içerikli entry girmez oğlan olan.
feci şekilde artı oy verme sebebidir. sevgilinin entrilerine okumadan artı oy basılır.
her yigidin harci olamayacak durum. (bkz: cekenler bilir) *
pür dikkat yazmayı gerektirecek durumdur, kişi öncelikle bilgi içeren entry ler girmeye adar kendisini. *
kız arkadaşa ayar veren yazara sık sık ayar verilir.
eski sevgili fenomenine birşey yazamamak, yasaklı başlıklarınızın olması.
ve bu entrynin bile başa kakılacak olması durumu.
misal;
başlık: sevgililer günü

entry:
kız arkadaşı varken: insanın yaşayabilceği en güzel günlerden biri. sevgilinizle birlikte, mutlu günlerin zirvesinde olacağınız günlerden sadece biri. çünkü, sevgilinizle her daim mutluluğun zirvesindesinizdir.

ayrıldıktan sonra: masraflı ve ekstrenin kabardığı gün. bütün kızlar gibi, sizinde kız arkadaşınız, gereksiz ve hiçbir işe yaramayacak hediye almıştır size.
fazla önemli olmayacak bir durum, sonuçta kız tarafının da erkek arkadaşı sözlükte yazar...
yazarın bütün entrylerinin dikkatle takip edildiğini bu yüzden entry girerken 2 kere düşünmesi gerektiğini akla getiren olay. özellikle nick altı entryler sürekli takip altındadır.
ARADA atışmalar yaşanabilmektedir :

- hayatım bu ne demek şimdi
- şeyyy hayatım işte orda ben kem küm
- demek harika fizikli kadın haaa
- ya ama
- tamam tamam sus görüşücez seninle
- olur canım (bkz: yusuf yusuf) *
girdiği bütün entryleri tek tek incelemenize sebep olan hadise, eğer aranız kötüyse işi abartıp bir nevi ajan olabilirsiniz.
yanlı$ açılmı$ ba$lık.
doğrusu; (bkz: kız arkada$ın sözlükte yazar olması)
kırmızı başlıklı kız için kabus olabilecek bir durumdur oysa ki.

- ahmet * ben sozluge kaydoldum.
+nasıl yani nalan *
-beraber güzel entryler gireriz ne güzel. ama senin kullanıcı adın ne ki?
+boşver boşver. samimi takılmayalım,karizmam var benim orda * *
(bkz: ablanın sözlük yazarı olması)
entryleri yazarken dikkat etmek gerekir boyle bir durumda yoksa kiz arkadasla aranin acilmasina yol acabillir.
söz konusu kız arkadaş, bir kızın arkadaşıysa, bol dedikodu malzemesi çıkabilecek eğlenceli durum.
hele birde açacağı başlıklar için size fikrinizi soruyorsa tadından yinmez.
nickini bilmedikten sonra sorun olmayacak hadisedir.
kahrolsun sansürcü zihniyet naraları atması muhtemel yazar. otokontrolün gaitası çıkarılır.
yeri geldiginde cok tatli, anlamli; yeri geldiginde de kabus gibi olan durumdur.