bugün

B planı olmayanlar için hayallerin yıkıldığı andır.
(bkz: A planı elinde patlayanlar)
muhtemelen kiz yada erkek kardesi olmamasi durumunda karsilasilan hadise*
turkcellin turkcell-im reklamında kullandığı tema
eger sozu gecen kopegin cinsi (bkz: pitbull) ise, kizin babasinin yollamis olmasi muhtemel durumdur.
başka bir erkekle gelmesinden iyidir
kalbi pırpır ettiren yanısıra, karşılıksız bir sevgiyle yaklaşan ve maske takmayan bir varlık görmenin sevincini yaşatandır.
"bak bu benim köpeem, sen de yakında onun gibi olacaksın yoksa..." mesajını vermek için muhteşem bir yöntemdir.
misilleme olarak koyunla buluşmaya gidilmesi gereken geliştir. böylece köpek koyunu güderken siz de kızla ilgilenir, sıcak sohbetlere dalarsınız.
hele sahibini kimseyle paylaşmak istemeyen sevimsiz bir şeyse kıza yaklaştığınızı anladığı anda gözünüzün içine bakıp hırlaması olasıdır. köpeğin yanında çeşitli atraksiyonlara girilmemesi önemle tavsiye edilir.*
(bkz: kiz arkadasın bulusmaya ejderha ile gelmesi)
kız arkadaş köpeğini gezdirme bahanesi ile sahile inmişse ve sizinle buluşmuşsa, köpek bir de alman çoban köpeği * ise o kızın kafasına pet şişe ile şaka amaçlı vurmamalısınız. sonra o köpek üstünüze atlayınca bağlı olduğu ağaca ve kayışının kısa oluşuna şükredersiniz.
efendim getirilen köpeğin cinsiyeti evvelden dişi olarak tespit edilmiş ise, kızışma dönemi denk getirilerek, eşten dosttan tedarik edilen bir damızlık ile buluşmaya gitmek, hedefe giden yolu kısaltma anlamında sonuçlara vesile olabilecektir.
birkaç nedeni olabilir
-köpeğin ahlakını bozmaya çalışmak için bir tutum
-bir ultimatom
-sohbet sıkıntısı çekme ihtimaline karşı önlem olarak bir obje
-sevgilim burda olmaz gördüğün gibi şuan müsait diiiliıızzzz.
kız kişisinin erkek kişisi hakkında önceden pek de hoş olmayan duyumlar alması sonucunda alacağı tedbir.
güncel Önemli Başlıklar