bugün

açtığı başlıklardan hemen seçilen sözlük yazarıdır. örneğin,
(bkz: bayramda birden fazla şeker alan çocuk)*
(bkz: geceyi bir sözlük yazarıyla geçirmek) *
(bkz: vücut bulmuş her ruh yalnızlığa mahkumdur) *
sözlük ona karı bul lan allahsız!
gıpta ile baktığım, sevgili derdiyle, onu sürekli merak edip aramak zorunda kalmakla uğraşmayan yazarlardır. efendi gibi asılın pipinize, kasın entrynizi, yatın uyuyun.
bunun birde erkek arkadaşı olmayan cinsi vardır ve sayısı azımsanmayacak kadar fazladır.
en iyi örnek için;
(bkz: antisourtimesten dustum yola)*
sevgili anlamında mı ele almak lazım napmalı bilemedim ama erkek muhabbetinden hoşlanan yazardır çünkü bir erkeğin kız arkadaşı olması ,istemesiyle olanaklıdır, yani erkek istese kız arkadaşı olur gider tanışır olur biter, ha sevgili diyorsanız o zamanda biraz cesaretli olmalıdır ,biraz da ilgili tabi hava koşulları ve zeminde uygunsa olur,

kız olupta , kız arkadaşı olmayan yazarlar vardır ki, o konu ya hiç girmeyeceğim zira çıkmaz konu..
benim hiç kız arkadaşım olmadı ki.
yeni ilişkilere açık yazarlardır.
tek gecelik ilişki fedaisidir. saygı duymak gerekir.
derdi olmayan yazarlardır. kontörlerini adam kullanabilen yazardır. mübarek bir yazardır.
1 günlük ilişkilerden hoşlanmayan ileriye düşünen yazardır.Benim gibi.
olmayan ve bu gidisle olmayacak diyerek bahsi arttıran sözlük yazarıdır.
çok sevmeden kimseyle çıkmam sevişmek için zaten çıkmama gerek olmuyor onlar beni buluyor bir söz vardı
"akıllı bir yanlızlık aptal bir birliktelikten iyidir" kimsenin duygularıyla oynamaya ve zamanını çalmaya gerek yok aşık olana kadar sevgili olmak yok amaç sevgili yapmak olsaydı koleksiyonum olurdu.
Yoktur bosluktayim * .
(bkz: olmasa da olur)
en iyi örneklerinden birisi Luloshbeng olan yazar tipidir.
(bkz: hiçbir kadınla arkadaş olamamak/#14702531)
Benim 2 kız arkadaşım var. El sallıyorlar bak. *
"o konulara girmesek şey olmaz mı?" tepkisini verecek olan yazarlardır.

(bkz: ben)
güncel Önemli Başlıklar