1. 1.
  dünyanın en iyi uçuş arama moturuna sahip sitedir.

  herhangi bir zaman ( tarih seçerken ) ve her yer ( varış noktası seçerken ) gibi opsiyonlarını sunan başka bir uçak bileti sitesi piyasada yok.

  bu sitenin espirisi, aktarmalı uçuş alıyorsanız, şirket sizi bağlantı garantisi sunuyor, yani fakirseniz ve sadece tek uçuş yapıyorsanız bu siteyle alakadar olmanıza gerek yok. buranın alıcısı amerika'dan asya'ya 3 uçak değiştiren yolcular için.

  izahına gelirsem, 3 ayrı firmadan ayrı ayrı bilet alırsanız, birinde gecikme ya da iptal olduğu zaman aktarmalı uçuşlarınızı kaçıracaksınız ve diğer firmalar size bedavaya öpücük bile vermeyecek fakat kiwi.com ile alırsanız aktarmanız bozulduğu taktirde sizi varış noktasına götürme garantisi veriyor, olay bu. not olarak ekleyeyim, her uçuş arasında check-in yapmak zorundasınız zira dediğim gibi uçuş firmaları farklı, gir çık yapmanız gerekiyor haliyle ve tüm vizeler sizin sorumluluğunuzda.

  ekşi'de bir zengin bebesi, ama içinde bagaj yok yazmış, ryanair,easyjet,pegasus,wizzair,airasia,vietjerair gibi yüzlerce firma size bagaj vermez zaten sayın zengin kardeş. bagaj istiyorsan siktir git legacy carrier'dan al uçuşunu, kiwi.com low cost satıp dalgasına bakıyor.

  şirketin reklamını bok yere yaptım ama başlık açasım var ota boka ondan yani.
  ... kurt baltasi