1. 1.
    kendisine özenti dersek kızar gitmiş abisinin nickinin çakmasını almış sonra bana özenti deme der. e güzel bacım abinle aynı nik almışssın aynı zamanda 6. nesil çaylaksın hoş geldi, her an gelebilir.

ha aynı zamanda abisinin açtığı yolda pek ilerleyecek gibi de değil. garip bir tarzım olucak efsane olacağım diyor. bu sözlükte efsane olmak çok kolay fettocuya selam verdi abisi haklı da yani. kendisni pisste devaet ediyoruz sen bu nick in çok ceremesini çekersin sisterbacım.
    3 ... elwic
  2. 2.
    artik yazar olmus hirsiz. *
    -1 ... komsu kizi duriye
  3. 3.
    hoşgelmiş 6.nesil yazar.

neslinde fark yaratanlardan olur inşallah. *
    1 ... unavailable
  4. 4.
    bugun abisine baya uzulmus, icindekileri bi guzel sozluge dokmus, seker sozluk yazari.*
    2 -1 ... miel
  5. 5.
    hoş gelmiş yazardır.
    ... yapma niyazi
  6. 6.
    nesildaş şair yazar!!? neyse hoş gelmiştir.

edit: kafiyeye ve de hece ölçüsüne biraz daha dikkat etmeli.
    -1 ... lua lua
  7. 7.
    takla güvercini gibi olan yazar. veya yunus balığı. fok badem de olabilir bak.
    hep bir oyun merakı, böyle gel hadi oynayalım. aynı ben lan.
    ama yenilgiyi hazmedemiyor bırakıyor oynamayı.
    olmuyor böyle.

büdüt: lan dün o kadar yendim bırakmadı. bugün bir şey oldu kesin yoksa hazmeder. benim eşekliğim*.
    ... gambred
  8. 8.
    abisinden daha cabbar, cevval, atakan yazar. birkaç defa abisini döverken yakaladım. neyse hoşgelmiştir.
    ... ciddi kisi
  9. 9.
    ulu muhabbet penceresinde muhabbeti cok sevimli bir o kadar bilgili kişilik, ulu muhabbet ne diye soracak olursanız yazarların geyik platformudur, nasıl katılacagız derseniz group13384@groupsim.com bu adresi eklemeniz yeterlidir.
    1 -1 ... coxcomb
  10. 10.
    lan dememe kızarsın
    sen nasıl insansın
    abinden korkarsın
    insanlık bu mu?

kitap çalar gezersin
    korsandan şikayet edersin
    söyle bakalım bir kitaba kac para odersin?
    sonra orhan pamuk yazmıyor dersin

sen bana bir şiir yazarım dersin
    ama önce tanımam lazım dersin
    al benden bir şiir sana
    bunu da yaz tahtaya. *
    1 ... damdaki deli