1. 1.
    Yapmış olduğum bir tespittir.

Bir tane bile güzel olup kitap okuyan kız görmedim herhalde cirkinler okuyor ki belki cool gözükürum erkek düşürürüm diye. Ama yemezler.
    2 -9 ... o rus bu rus
  2. 2.
    güzel kızlar sağa sola caka satmaktan kitap okumaya fırsat bulamamıştır. üzülmeyin çirkin kızlar...
    1 ... kedigillerden muezza
  3. 3.
    ben görmüştüm, özellikle benim önerdiklerimi okurdu. Sonra benim için en güzel o oldu. benden sonra muhtemelen okumayı da bırakmıştır. bütün çevreme okuma alışkanlığını da ben kazandırdım. çok utanılacak şeyler yaşandı, ve muhtemelen hatırlamayacaktır bile çoğunu. bense tiksiniyorum artık görmekten. sonra da bakmamayı öğrettim kendime. hayatın en güzel yanı geçici olmasında, daha önce söylendiği gibi oldu sanki...

ölümün en güzel iyiliği başka ölüm olmamasında.
    2 ... hypatia of alexandria
  4. 4.
    ÇÜNKÜ SEVEN DEĞER VEREN OLMAYINCA KENDiLERiNi KiTABA VERiYORLAR.
    4 -1 ... rebel12
  5. 5.
    Kitap okuyan insan güzeldir; bir daha bak!
    15 -5 ... ruzgara karsi yuruyen adam
  6. 6.
    kitaptan kitaba değişen durum.kuran okuyup yüzü nur saçan kızla , yüzünü nutuk okuyarak gizleyen kız bir mi?
    3 -3 ... kendi filminin figurani
  7. 7.
    sevgilim bu teoriyi çürütüyor.
    2 -4 ... sherlockholmesss
  8. 8.
    Yüzünü değil içini güzelleştiriyor çünkü.
    4 ... corli
  9. 9.
    Var olması saçma bir tez ya bu aa hiç yakıştıramadım. Ben insanları kitap olarak görürüm onlara sonsuz bilgi olarak bakarım bence hiç bir kitap dışına bakarak yargılanmamalı dışı süslü olup sayfaları boş olan milyon kitap okumuşumdur her iki anlamda da.
    2 ... bimarlaversene
  10. 10.
    Yazık lan. kızların pas vermemesi yüzünden ağlama duvarı olmuş sözlük. Kitaptan başını kaldırıp bakmamışsa demek. *
    2 -1 ... rumpelstiltskin